Demeter Judit nyolcszoros olimpiai érmes!
Egyéniben és vegyespárosban Csonti Mihállyal egyaránt bronzérmes lett az Abu-Dzabiban zajló speciális olimpián az érdi tollaslabdázó, Demeter Judit.
Egyéniben és vegyespárosban Csonti Mihállyal egyaránt bronzérmes lett az Abu-Dzabiban zajló speciális olimpián az érdi tollaslabdázó, Demeter Judit.
Az év legfontosabb versenye, az országos diákolimpiai döntő előtt egy héttel tartotta Tavaszváró Csoki Kupáját az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya és a Batthyány Sportiskolai Általános Iskola az intézmény tornacsarnokában.
Az NB III Nyugati csoportjának 20. fordulójában ezúttal szombaton lép pályára az Érdi VSE, amely 15 órától látja vendégül az Ercsi úti Sporttelepen a TARR Andráshida SC-t.
A diákolimpia március 29. és 31. között rendezendő országos döntőjére hazai versennyel készülnek az érdi tollaslabdázók. Az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya és a Batthyány Sportiskolai Általános Iskolában tartja a Tavaszváró Csoki Kupát március 24-én az intézmény tornacsarnokában.
Az Érdi VSE tizennyolc tollaslabdázója képviselte iskoláját a Cegléden rendezett Észak-Magyarországi területi diákolimpián, ahol mindegyik érdi induló dobogón végzett, azaz indulási jogot szerzett a hónap végén, Vácon rendezendő országos döntőre.
Végre! Hosszas várakozás után március 3-án, 14.30-tól folytatódnak az NB III Nyugati csoportjának küzdelmei, amikor a 17. fordulóban az Érdi VSE a THSE-Szabadkikötőt látja vendégül.
Az Érdi VSE tollaslabdázója, Demeter Judit a márciusi, Abu-Dzabiban rendezendő Speciális Olimpián részt vevő magyar delegáció tagjaként letette olimpiai esküjét a Sándor Palotában.
Az Érdi VSE tíz tollaslabdázója vett részt az U13-as és U17-es korosztályok számára Pécsen rendezett Multi Alarm Kupán, ahol Kis-Kasza Miklós révén két érmet szereztek.
Összesen 109 résztvevővel, közte 24 érdivel rendezték meg a Batthyány Sportiskolai Általános Iskola tornacsarnokában a Pest megyei Diáksport Szövetség, a Magyar Tollaslabda Szövetség és az Érdi VSE társszervezésében a Pest megyei diákolimpia döntőjét.
Több mint száztíz nevezés érkezett az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya és a Batthyány Sportiskolai Általános Iskola közös, idén már másodszor megrendezett nagysikerű tollaslabda-viadalára, a Petrovits Sándor Emlékversenyre.