Menetrend

Az Érdi VSE csapatainak programja. A változás jogát fenntartjuk!

Az Érdi VSE mérkőzései az NB III Nyugati csoport 2019/2020-as szezonjában
1. forduló, 2019.08.04., 17.00: Érdi VSE–Hévíz SK
2. forduló, 2019.08.11., 17.00: Sárvár FC–Érdi VSE
3. forduló, 2019.08.18., 17.00: Érdi VSE–Pápai Perutz FC
4. forduló, 2019.08.25., 11.00: Mol Fehérvár FC II–Érdi VSE
5. forduló, 2019.09.01. 16.00: Érdi VSE–Ménfőcsanak ESK
6. forduló, 2019.09.08., 16.00: Lipót SK–Érdi VSE
7. forduló, 2019.09.15. 16.00: Érdi VSE–Komárom VSE
8. forduló, 2019.09.29., 11.00: Puskás Akadémia FC II–Érdi VSE
9. forduló, 2019.10.06., 14.30: Érdi VSE–Bicskei TC
10. forduló, 2019.10.12. (szombat), 14.30: III. kerületi TVE–Érdi VSE
11. forduló, 2019.10.20., 14.00: Érdi VSE–FC Nagykanizsa
12. forduló, 2019.10.27., 13.30: Mosonmagyaróvári TE 1904–Érdi VSE
13. forduló, 2019.11.03., 13.30: Érdi VSE–BKV Előre
14. forduló, 2019.11.10., 13.30: Balatonlelle SE–Érdi VSE
15. forduló, 2019.11.17., 13.00: Érdi VSE–VLS Veszprém
16. forduló, 2019.11.24., 13.00: Hévíz SK–Érdi VSE
17. forduló, 2019.12.01., 13.00: Érdi VSE–Sárvár FC

18. forduló, 2020.03.08.: Pápai Perutz FC–Érdi VSE
19. forduló, 2020.03.14. (szombat): Érdi VSE–Mol Fehérvár FC II
20. forduló, 2020.03.22.: Ménfőcsanak ESK–Érdi VSE
21. forduló, 2020.03.29.: Érdi VSE–Lipót SK
22. forduló, 2020.04.05.: Komárom VSE–Érdi VSE
23. forduló, 2020.04.12.: Érdi VSE–Puskás Akadémia FC II
24. forduló, 2020.04.19.: Bicskei TC–Érdi VSE
25. forduló, 2020.04.26.: Érdi VSE–III. kerületi TVE
26. forduló, 2020.05.03.: FC Nagykanizsa–Érdi VSE
27. forduló, 2020.05.10.: Érdi VSE–Mosonmagyaróvári TE 1904
28. forduló, 2020.05.17.: BKV Előre–Érdi VSE
29. forduló, 2020.05.24.: Érdi VSE–Balatonlelle SE
30. forduló, 2020.05.31.: VLS Veszprém–Érdi VSE

Felnőtt női 3/4 pályás megyei II. osztály, Déli csoport

U19, III. osztály, Középnyugati csoport

U17, III. osztály, Középnyugati csoport

U16 lány 3/4 pályás I. osztály, Közép csoport

U15, II. osztály, Középnyugati csoport

U14, II. osztály, Középnyugati csoport

U14, megyei 3/4 pályás bajnokság, Délnyugati csoport