Eredményes seregélyesi hétvége
Az Érdi VSE tollaslabdázói előbb az U11-es csapatbajnokság első fordulóján, majd a Mikulás Kupán ragadtak ütőt Seregélyesen.
Az Érdi VSE tollaslabdázói előbb az U11-es csapatbajnokság első fordulóján, majd a Mikulás Kupán ragadtak ütőt Seregélyesen.
December 27-én rendezi meg az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya az érdi tollaslabdázás megalapítójáról, Petrovits Sándorról elnevezett versenyét a Batthyány Sportiskolai Általános Iskolában.
Csütörtöktől péntekig tartó kétnapos ráhangoló edzőtáborral kezdődött az idei NATION to NATION nemzetközi tollaslabda verseny, ahol az U15-ös magyar válogatottban egyesületünket Kis-Kasza Miklós képviselte.
Az Érdi VSE tíz tollaslabdázója vett részt a Hódos Tamás Tollaslabdacsarnokban rendezett nagyszabású, országos Suparmadi Emlékvesenyen.
Tisztújító közgyűlést tartott az Érdi Városi Sportegyesület a Polgárok Háza közgyűlési termében, ahol Novák Ferenc, eddigi ügyvezető elnököt újraválasztották.
Múlt vasárnap rendezték meg az U13-as és U17-es korosztályban az idei Szoboszló Kupát, ahol az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya három sportolóval vett részt.
Az Érdi VSE kilenc tollaslabdázója ragadott ütőt a seregélyesi Pesti Sport Pelikán Kupán, ahonnan egy arany-, egy ezüst- és négy bronzéremmel tértek haza.
A női egyéni és a vegyespáros versenyt is megnyerte az Érdi VSE tollaslabdázója, Demeter Judit, a speciális versenyzők dániai Európa-bajnokságán.
72 résztvevővel tartotta meg az új idény első Csoki Kupáját az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya és a Batthyány Sportiskolai Általános Iskola.
Október 7-én tartja az új szezon első Csoki Kupáját az Érdi VSE tollaslabda Szakosztálya és a Batthyány Sportiskolai Általános Iskola az intézmény tornacsarnokában.