„Minket akarnak megverni” – Limperger Zsolt
Az előző évadban ezüstérmes lett az NB III Nyugati csoportjában az Érdi VSE. Ezek után a következő idényben mindenki a legjobb nem feljutó skalpjára hajt.
Az előző évadban ezüstérmes lett az NB III Nyugati csoportjában az Érdi VSE. Ezek után a következő idényben mindenki a legjobb nem feljutó skalpjára hajt.
A keddi edzésen kézsérülést szenvedett Kertész Ferenc, az Érdi VSE csapatkapitánya, kapusa, akire néhány hét kihagyás vár.
Harmadik felkészülési mérkőzésére készült Limperger Zsolt együttese, amely eddig az NB III-as újonc Balassagyarmat vendégeként simán nyert 5–0-ra, amjd bíztató első hatvan perc után 6–4-es vereséget szenvedett az NB II-es Budaörstől. Az első félidő legvégén Koós Gábor szerezte meg a vezetést az érdieknek a Monor ellen, majd a fordulás után, a 72. percben Villányi alakította…
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) Versenybizottsága elkészítette az NB III csoportjainak sorsolását. Az Érdi VSE augusztus 13-án, 17:30-kor a Gyirmót FC Győr második csapatának otthonában kezd a Nyugati csoportban. Az első hazai mérkőzésre augusztus 19-én, 17.30-kor kerül sor, amikor a Nyugaton „újonc” Pénzügyőr SE-t látja vendégül az Ercsi úti Sporttelepen.
Három játékossal erősítette meg keretét az NB III Nyugati csoportjának előző szezonjában ezüstérmes Érdi VSE. A csapathoz érkezett a támadó, Pál Szabolcs, aki Szlovákiából tér haza, az FTC-ből a jobbhátvéd, Kárász Krisztián, illetve a Százhalombattai LK-tól a középpályás, Füzér Zoltán. A sajtótájékoztatón Novák Ferenc bejelentette, hogy együttműködési megállapodást kötött a klub a 5 Stars SE…
Ugyan Koós Gábor két góljával, majd Pál Szabolcsnak adott gólpasszával fél óra játék után 3–0-ra vezetett az Érdi VSE az NB II-es Budaörs ellen, ám a szünet előtt szépített Bognár György csapata, a második félidőben pedig átvette a kezdeményezést és meg is fordította a meccset, végül 6–4-re győzött.
Megkezdte a felkészülési mérkőzések sorát az Érdi VSE. Limperger Zsolt alakulata elsőként az NB III-ba feljutő Balassagyarmat SE otthonában lépett pályára.
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) versenybizottsága elkészítette a 2017/2018-as bajnoki évadra vonatkozó csoportbeosztását. Az Érdi VSE maradt a nyugati csoportban.
Az elmúlt idényben az NB III Nyugati csoportjában ezüstérmes Érdi VSE elkezdte a felkészülést a 2017/2018-as idényre.
Az ezüstéremmel véget érő előző idényt követően az Érdi VSE vezetőedzője, Limperger Zsolt értékelésében kiemelte: a lényeg, hogy a csapat magja megmaradjon. Nos, trénerünk vágyai beteljesültek, hiszen Gyurácz Bálint és Palásthy Norbert kivételével mindenki marad. A vezetőedzőt kérdeztük.