Újabb kemény meccs jön
Az előző szezon végén a másodosztályból kieső, a héten pedig edzőváltáson áteső Credobus Mosonmagyaróvár vendégeként lép pályára az Érdi VSE az NB III Nyugati csoportjának 12. fordulójában.
Az előző szezon végén a másodosztályból kieső, a héten pedig edzőváltáson áteső Credobus Mosonmagyaróvár vendégeként lép pályára az Érdi VSE az NB III Nyugati csoportjának 12. fordulójában.
A tabella negyedik helyén álló FC Nagykanizsát látja vendégül október 20-án, 14 órától az Ercsi úti Sporttelepen a listavezető Érdi VSE az NB III Nyugati csoportjának 11. fordulójában.
Az NB III Nyugati csoportjának kilencedik fordulójában az Érdi VSE október 6-án, vasárnap 14.30-kor az újonc Bicskei TC-t látja vendégül az Ercsi úti Sporttelepen.
A DVTK elleni kupabúcsú ellenére az élvonalbeli együttes ellen nyújtott teljesítményre alapozhat a bajnokságban is az Érdi VSE, amely az NB III Nyugati csoportjának nyolcadik fordulójában, szeptember 29-én, 11 órától a Puskás Akadémia FC II vendége lesz.
Augusztus 4-én, 17 órától indul útjára a labda az NB III Nyugati csoportjának 2019/2020-as kiírásában. Az előző szezonban ezüstérmes Érdi VSE elsőként a két szezon után a harmadik vonalba visszatérő Hévíz SK-t látja vendégül az Ercsi úti Sporttelepen.
Összeállt az edzői stáb az Érdi VSE utánpótlásánál, amelynek nagypályás csapata jövő héten már meg is kezdik a felkészülést a következő szezon megmérettetéseire.
A Magyar Labdarúgó Szövetségben elkészítették az NB III 2019/2020-as idényének párosításait. Az augusztus 4-én rajtoló bajnokságot az Érdi VSE hazai pályán kezdi meg a harmadosztályba visszajutó Hévíz SK ellen.
Hazai pályán hamar lerendezte első edzőmeccsét az Érdi VSE, amely a szintén harmadosztályú Kozármisleny FC-t fogadta és győzte le 3-0-ra a nyár első felkészülési találkozóján.
A Magyar Labdarúgó Szövetség elkészítette a háromcsapatos NB III csoportbeosztásait. Az Érdi VSE továbbra is a Nyugati csoportban szerepel.
Július elsején megkezdi a felkészülést az augusztus 4-én rajtoló NB III-as bajnokságra az Érdi VSE, amely júliusban négy edzőmérkőzést vív.