Újabb szintet léptünk előre
Az elmúlt évek eredményes munkájának köszönhetően az Érdi VSE a nyártól megreformált képzési rendszer újabb szintjén dolgozik tovább, hiszen a klubot körzetközpontnak terjesztette fel a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ).
Az elmúlt évek eredményes munkájának köszönhetően az Érdi VSE a nyártól megreformált képzési rendszer újabb szintjén dolgozik tovább, hiszen a klubot körzetközpontnak terjesztette fel a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ).
Utolsó téli felkészülési mérkőzésén 5-2-re nyert a harmadosztály Keleti csoportjában szereplő SBTC vendégeként a Nyugati csoportban ötödik helyezett Érdi VSE, amely február 28-án, 11 órától a ZTE FC II vendégeként kezdi a tavaszi idényt.
Hat alkalomból álló szakmai továbbképzést tart partnercsapatai edzőinek a Ferencvárosi TC, amely múlt héten az egyesületek utánpótlásvezetőivel ismertette a klub utánpótlásának működését a szakmai kérdésektől a koordinálásig.
Ismét új felállásban, nagyrészt ötvédős rendszerben játszva szenvedett 3–2-es vereséget az NB III Közép csoportjában szereplő HR-Rent Kozármislenytől az Érdi VSE, amely ezúttal egészségügyi okok miatt nélkülözte vezetőedzőjét, Limperger Zsoltot.
Két arany-, egy ezüst- és két bronzérmet szereztek az Érdi VSE tollaslabdázói a Cegléden rendezett két hétvégi viadalon.
Február 6-án és 7-én Pécsen rendezték a tollaslabdázók felnőtt országos bajnokságát, ahol az Érdi VSE-ből Kis-Kasza Miklós először, játékos-edzője, Kőrösi Ágnes tizennyolcadszor állhatott a felnőtt ob dobogóján.
Harmadik téli felkészülési mérkőzésén 1–0-s vereséget szenvedett hazai pályán az NB III Közép csoportját vezető Kecskeméti TE ellen a Nyugati csoportban ötödik helyezett Érdi VSE.
Az Érdi VSE két tollaslabdázója négy kategóriában vett részt az U19-es korosztály szegedi Károlyi Ákos Kupáján, ahol Kis-Kasza Miklós férfi és vegyespárosban is dobogóra állhatott.
Második felkészülési mérkőzésén 5-0-ra verte az NB III Keleti csoportjában szereplő Ceglédi VSE-t a Nyugati csoportban érdekelt Érdi VSE.
Már az Érd Városi Sportegyesületnek is felajánlhatja adója egy százalékát! Kérjük, támogassa egyesületünket!