A ZTE FC II-t fogadjuk
Augusztus 15-én, 17.30-tól már a harmadik fordulót rendezik az NB III Nyugati csoportjában, amikor az egy győzelemmel és egy döntetlennel álló Érdi VSE a ZTE FC második csapatát látja vendégül az Ercsi úti Sporttelepen.
Augusztus 15-én, 17.30-tól már a harmadik fordulót rendezik az NB III Nyugati csoportjában, amikor az egy győzelemmel és egy döntetlennel álló Érdi VSE a ZTE FC második csapatát látja vendégül az Ercsi úti Sporttelepen.
Majd’ fél órát emberhátrányban játszva ért el gól nélküli döntetlent a Puskás Akadémia FC második csapatának vendégeként az NB III Nyugati csoportjának 2. fordulójában az Érdi VSE, amelytől újabb játékosok estek ki.
A Bicskei TC elleni 4-1-es hazai siker után az NB III Nyugati csoportjának második fordulójában augusztus 11-én, 17.30-tól a Puskás Akadémia FC II vendégeként lép pályára az Érdi VSE.
Hiába játszott szinte végig mezőnyfölényben, számos lehetősége közül egyet sem tudott gólra váltani a Tolna megyei első osztályú Bátaszék SE vendégeként az Érdi VSE a MOL Magyar Kupa első fordulójában, ahol a házigazda büntetőkkel jutott a legjobb 64 közé.
Már az első fordulóban becsatlakozik a megváltozott lebonyolítású Magyar Kupa-küzdelmekbe az NB III Nyugati csoportjában szereplő Érdi VSE, amely a Tolna megyei első osztályú Bátaszék SE vendégeként lép pályára augusztus 7-én, 16.30-tól.
Koós Gábor, Gubacsi Zoltán, Kalmár Domonkos és Gera Dávid is betalált az Érdi VSE első mérkőzésén az NB III Nyugati csoportjának 2021/22-es idényében, melyre a Bicskei TC csak egy büntetővel tudott válaszolni, így Limperger Zsolt együttesen 4-1-es sikerrel kezdte az új szezont.
Augusztus elsején, 17.30-tól a Bicskei TC elleni hazai mérkőzéssel kezdi meg az NB III Nyugati csoportjának 2021/22-es szezonját az Érdi VSE.
Nyolcan távoztak és ugyanennyien érkeztek az Érdi VSE-hez a nyári átigazolási időszakban. Az NB III Nyugati csoportjában szereplő együttes felkészülése sem volt zökkenőmentes, de Limperger Zsolt vezetőedző szeretné, ha csapata élmezőnyben végezne.
Utolsó felkészülési mérkőzésén kétgólos előnyről szenvedett 3-2-es vereséget a szintén NB III-as Balassagyarmati VSE ellen az Érdi VSE az Ercsi úti Sporttelepen, de Limperger Zsolt szerint a játék tovább javult.
Kétgólos hátrányból fordítva győzött 4-2-re a BLSZ II-es Szent István SE elleni edzőmeccsén az NB III Nyugati csoportjában szereplő Érdi VSE.