Sima kezdés
Megkezdte a felkészülési mérkőzések sorát az Érdi VSE. Limperger Zsolt alakulata elsőként az NB III-ba feljutő Balassagyarmat SE otthonában lépett pályára.
Megkezdte a felkészülési mérkőzések sorát az Érdi VSE. Limperger Zsolt alakulata elsőként az NB III-ba feljutő Balassagyarmat SE otthonában lépett pályára.
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) versenybizottsága elkészítette a 2017/2018-as bajnoki évadra vonatkozó csoportbeosztását. Az Érdi VSE maradt a nyugati csoportban.
Az elmúlt idényben az NB III Nyugati csoportjában ezüstérmes Érdi VSE elkezdte a felkészülést a 2017/2018-as idényre.
Az ezüstéremmel véget érő előző idényt követően az Érdi VSE vezetőedzője, Limperger Zsolt értékelésében kiemelte: a lényeg, hogy a csapat magja megmaradjon. Nos, trénerünk vágyai beteljesültek, hiszen Gyurácz Bálint és Palásthy Norbert kivételével mindenki marad. A vezetőedzőt kérdeztük.
Az Érdi Újság 2017. június 28-án megjelent számában készült nagyinterjú csapatunk kapitányával, Kertész Ferenccel, melyet változtatás nélkül közlünk.
Nem a másodosztályú Aqvital FC Csákvárral, hanem a Nógrád megyei bajnokkal, a Balassagyarmattal kezdjük a felkészülést.
Nyolcadik helyen zárta a III. osztály középnyugati csoportját az Érdi VSE U17-es gárdája. Habos Gábor kezei alatt ígéretes korosztály alakult ki, hiszen a csapat tíz győzelemmel, három döntetlennel és tizenhárom vereséggel zárt, de hangsúlyos, hogy a korosztályból többen is a felnőtt keret tagjai lettek.
A 12. helyen végzett a másodosztályú bajnokság középnyugati csoportjában az Érdi VSE U15-ös csapata.
Koller József januárban vette át az U14-es korosztály irányítását, amely elvileg a 2003-as születésűekből állt volna, de azok nagy része már az U15-ös gárdát erősítette, így ezt a csapatot a Bozsik-programban résztvevőkkel kellett „feltölteni”.
Július 23. és 29. között Győr ad otthont az Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválnak. Magyarország első olimpiai rendezvényét népszerűsítő hét kilométeres váltófutást tartottak vasárnap este Érden, ahol a tizenhét futó egyike volt az Érdi VSE csapatkapitánya, Kertész Ferenc.