NB III
Nesze semmi fogd meg jól!
Március második napján folytatódtak az NB III-as bajnokság küzdelmei. Csapatunk az Érdi VSE hazai környezetben a Novák Ferenc Érdi Sportközpontban fogadta a Gyirmót II. alakulatát. Ellenfelünk a sereghajtó pozícióját foglalta el a szünetben a tabellán, de ez a helyezés csalóka, mert egy jó kis csapatról beszélünk, akiket nehéz mérkőzésen tudtunk csak legyőzni az őszi odavágón….
Vasárnap rajtol a tavaszi szezon – Domján Attila várakozásai
Véget ért a téli felkészülés, csapatunk pedig készen áll a tavaszi szezon első bajnoki mérkőzésére. Domján Attila, az Érdi VSE vezetőedzője értékelte az elmúlt heteket és megosztotta gondolatait a Gyirmót II. elleni szezonnyitó előtt.
Kezdődik a tavaszi szezon – Gyirmót II. ellen rajtolunk hazai pályán!
Március 2-án, vasárnap 14:00-kor hazai pályán kezdi meg tavaszi szereplését csapatunk a Novák Ferenc Érdi Sportközpontban, ahol a Gyirmót II. együttesét fogadjuk az NB III. Észak-Nyugati csoportjában. Fontos mérkőzés vár ránk, hiszen a szezonnyitón célunk a három pont megszerzése, hogy sikeresen indítsuk a tavaszi idényt.
Hagyományos csapatépítő vacsora a Forni di Napoli étteremben
Az Érdi VSE felnőtt csapata a tavaszi szezon rajtja előtt egy hagyományos csapatépítő vacsorán vett részt Budapesten, a Forni di Napoli étteremben. Ez az esemény évek óta fontos része a felkészülésnek, hiszen remek alkalmat biztosít arra, hogy a játékosok és a szakmai stáb tagjai kötetlenebb környezetben is együtt töltsenek egy estét.
Döntetlen a főpróbán!
Csapatunk 1-1-es döntetlennel zárta az utolsó felkészülési mérkőzést a Honvéd II. ellen. A találkozó a tavaszi szezon előtt utolsó tesztmeccs volt, amelyet Domján Attila vezetőedző értékelt a következőképpen:
Az utolsó felkészülési mérkőzés következik – a Honvéd II. ellen zárjuk a téli felkészülést!
Csapatunk február 22-én, 10:00-kor játssza utolsó felkészülési mérkőzését, ezúttal a Honvéd II. ellen lépünk pályára. Ez a találkozó lesz az utolsó teszt a Gyirmót II. elleni tavaszi szezonrajt előtt, így kiemelten fontos mérkőzés vár a csapatra.
Almomani Nathaniel az Érdi VSE-ben folytatja!
Az Érdi VSE második téli érkezője Almomani Nathaniel, aki szélső támadóként csatlakozik csapatunkhoz. A 18 éves játékos fiatal kora ellenére már több klubnál is bizonyította tehetségét, hiszen az MTK, az Eger, a Tiszafüred és a Nagykanizsa csapataiban is megfordult. Legutóbb a Tiszafüred színeiben szerepelt.
Lugosi Tamás távozik csapatunktól!
Fél szezon után távozik együttesünktől Lugosi Tamás. A 18 éves támadó 2024 nyarán érkezett Érdre, és az elmúlt hónapokban csapatunk tagjaként dolgozott.
Hasznos mérkőzésen vagyunk túl!
Egy hajtós, kemény találkozón Bicskén léptünk pályára, és 1-1-es döntetlennel zártuk a mérkőzést. A hazai csapat büntetőből szerezte meg a vezetést, de Farkas Bálint találatával kiegyenlítettünk. A második félidőben több nagy helyzetünk is volt, de ezeket sajnos nem sikerült értékesíteni.

