Bicskén folytatja felkészülését az Érdi VSE!
Az Érdi VSE február 15-én, csütörtökön 10:00-kor újabb felkészülési mérkőzést játszik, ezúttal idegenben, az NB III Északi-Nyugati csoport listavezetője, a Bicskei TC otthonában.
Az Érdi VSE február 15-én, csütörtökön 10:00-kor újabb felkészülési mérkőzést játszik, ezúttal idegenben, az NB III Északi-Nyugati csoport listavezetője, a Bicskei TC otthonában.
Sajnálattal értesÃtjük szurkolóinkat, hogy a február 12-re tervezett Érdi VSE – Gárdonyi VSC felkészülési mérkÅ‘zés betegségek és sérülések miatt elmarad.
A délelőtti edzéssel hivatalosan is lezárult az Érdi VSE ötnapos mátraházi edzőtábora. A felkészülés során elvégzett munkát és a tábor tapasztalatait Domján Attila, csapatunk vezetőedzője értékelte.
Már csak négy felkészülési mérkőzés választja el csapatunkat a tavaszi szezon rajtjától, ahol március 2-án a Gyirmót FC Győr II. ellen lépünk pályára. A felkészülés hajrájába érkezve minden összecsapás kulcsfontosságú, hogy minél jobb formába lendüljünk a bajnoki küzdelmekre.
Az Érdi VSE csapata sikeresen befejezte ötnapos edzÅ‘táborát Mátraházán, ahol intenzÃv felkészüléssel hangolódtunk a közelgÅ‘ szezon kihÃvásaira. A kiváló környezeti adottságok és a magaslati levegÅ‘ ideális feltételeket teremtettek a hatékony munkához, amely során a fizikai felkészülés és a csapatkohézió is kiemelt szerepet kapott.
Csapatunk harmadik felkészülési mérkőzését a Dabas ellen játszotta. Domján Attila vezetőedző értékelése szerint az első 20-25 perc biztató képet mutatott: frissek voltak a játékosok, jól helyezkedtünk, hatékony labdaszerzésekkel és gyors átmenetekkel sikerült dominálni a játékot.
A 2025-ös év már most különleges pillanatokkal indult az Érdi VSE számára! A Pécs elleni felkészülési mérkőzésen Kádár Csaba, Béres Bálint és Tóth Rajmond, akik az Érdi VSE utánpótlásában nevelkedtek, először léptek pályára a felnőtt csapatban.
Hosszú kihagyás után örömteli pillanatoknak lehettünk tanúi az Érdi VSE legutóbbi mérkőzésén, amikor Kertész Ferenc és Révész András újra magukra öltötték az érdi mezt, és visszatértek a pályára!
Csapatunk szombaton a PMFC ellen lép pályára, ezzel megkezdve a felkészülést a tavaszi idényre.
Január 20-án megkezdi a felkészülést az Érdi VSE NB III-as csapata a 2025-ös tavaszi szezonra. Az előttünk álló időszakban kemény munkával, edzőtáborral és hét edzőmérkőzéssel készülünk a március 2-án folytatódó bajnoki küzdelmekre.