Ugrás a tartalomra
2026-06-22
  • U11-ES CSAPATUNK A 12. ITZLINGER SOMMERCUPON SZEREPELT SALZBURGBAN!
  • Romics Ervinnel értékeltük az évet!
  • Hatalmas élményekkel tértek haza utánpótláscsapataink a Crikvenica Cupról!
  • Érkezik az I. Érdi Football Fesztivál – Egy új hagyomány kezdete Érden

Az Érdi VSE 1921-ben alapított sportegyesületének weboldala.

WEBSHOP
  • Hírek
  • Klub
    • Alapszabály
    • Klubvezetés
    • Rólunk
    • Csapat
    • Edzések
    • TAO
  • Menetrend
  • Labdarúgás
  • Elérhetőség
  • ADÓ 1%
  • Érd Grassroots
    • TAO
  • Webshop
  • Kezdőoldal
  • Menetrend
  • 6 oldal

Menetrend

  • Hírek
  • Labdarúgás
  • Menetrend
  • NB III
  • utánpótlás

Több mint egyhónapos szünet után újra a pályán

Érdi VSE6 év ezelőtt6 év ezelőtt01 perc

Legutóbb október 10-én lépett pályára az Érdi VSE, amely bő egyhónapos szünet után tér vissza, hiszen november 14-én, 13.30-tól a Balatonfüredi FC vendége lesz az NB III Nyugati csoportjának 18. fordulójában.

Részletek
  • Hírek
  • Labdarúgás
  • Menetrend
  • NB III

A Puskás II elleni meccset is elhalasztottuk

Érdi VSE6 év ezelőtt01 perc

Továbbra sem tud pályára lépni az Érdi VSE NB III-as együttese, amelynél a Magyar Kupát megelőző PCR-vizsgálatok során tizennégy játékos produkált pozitív koronavírus-tesztet.

Részletek
  • Hírek
  • Labdarúgás
  • Menetrend
  • NB III

Elmarad a Nagyatád elleni meccsünk is

Érdi VSE6 év ezelőtt6 év ezelőtt01 perc

Múlt héten az Érdi VSE játékoskeretében két koronavírusos esetet is regisztráltak, s mellettük többen lebetegedtek, ezért elmaradt a Tatabánya SC elleni bajnoki. A játékosok nagy része továbbra sem hadra fogható, ezért a Magyar Labdarúgó Szövetség és a Nagyatádi FC is hozzájárult az október 25-re kiírt bajnoki elhalasztásához.

Részletek
  • Hírek
  • Labdarúgás
  • Menetrend
  • NB III

Hivatalos közlemény

Érdi VSE6 év ezelőtt01 perc

Elmarad az október 18-ára tervezett Érdi VSE-Tatabányai SC bajnoki mérkőzés az NB III Nyugati csoportjának 14. fordulójában, miután az Érdi VSE-nél a héten két koronavírus-gyanús játékos tesztje lett pozitív.

Részletek
  • Hírek
  • Labdarúgás
  • Menetrend
  • NB III

Változás! Jövő héten is itthon játszunk!

Érdi VSE6 év ezelőtt01 perc

Október 18-án, 14.30-tól a Tatabányai SC ellen folytatja szereplését az NB III Nyugati csoportjában az Érdi VSE, ám az eredeti kiírással ellentétben a találkozóra nem  a Grosics Gyula Stadionban, hanem az Ercsi úti Sporttelepen kerül sor!

Részletek
  • Hírek
  • Labdarúgás
  • Menetrend
  • NB III

A remek formában lévő Sopronhoz látogatunk

Érdi VSE6 év ezelőtt6 év ezelőtt01 perc

Október 4-én, 15.30-tól az újonc SC Sopron vendégeként folytatja szereplését az NB III Nyugati csoportjának 12. fordulójában az Érdi VSE. Limperger Zsolt együttesének nem lesz egyszerű dolga, hiszen a Sopron elmúlt öt mérkőzését kivétel nélkül megnyerte.

Részletek
  • beharangozó
  • Bozsik-program
  • Hírek
  • instagram
  • Labdarúgás
  • Menetrend
  • NB III
  • utánpótlás

Visszavágnánk a Lipótnak

Érdi VSE6 év ezelőtt01 perc

Az NB III Nyugati csoportjának 11. fordulójában, szeptember 27-én, 16 órától a Lipót Pékség SE-t látja vendégül az Ercsi úti Sporttelepen az Érdi VSE. A továbbra is veretlen Limperger Zsolt vezette együttesnek nem lesz könnyű dolga, hiszen a kisalföldiek is jó formának örvendenek.

Részletek
  • Hírek
  • Labdarúgás
  • Menetrend
  • NB III

Elmarad a THSE elleni vasárnapi bajnokink

Érdi VSE6 év ezelőtt6 év ezelőtt01 perc

Elhalasztják a szeptember 13-ra kiírt THSE-Szabadkikötő–Érdi VSE NB III-as bajnokit a Nyugati csoport tizedik fordulójában, miután nemrég a csepelieknél koronavírus-fertőzöttet találtak.

Részletek
  • beharangozó
  • Hírek
  • Labdarúgás
  • Menetrend

Feltámadó Csanakhoz látogatunk

Érdi VSE6 év ezelőtt01 perc

A bajnoki rajtnál beragadó, de az elmúlt két fordulóban magára találó Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak vendégeként lép pályára az NB III Nyugati csoportjának nyolcadik fordulójában, szeptember 5-én, 16.30-tól a még veretlen Érdi VSE.

Részletek
  • beharangozó
  • Hírek
  • instagram
  • Labdarúgás
  • Menetrend
  • NB III

Kemény kanizsai túra vár ránk

Érdi VSE6 év ezelőtt01 perc

Öt forduló elteltével még mindig őrzi veretlenségét és kapuját a góltól az Érdi VSE, amely az NB III Nyugati csoportjának hatodik körében, augusztus 26-án, 17.30-tól az FC Nagykanizsa vendégeként lép pályára. A mérkőzést a tervek szerint a Zalasport Portál YouTube-csatornáján élőben közvetítik.

Részletek
  • 1
  • …
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • …
  • 16
@erdivse_1921

Kövess minket Facebookon

Facebook Pagelike Widget

Grid

HírekLabdarúgásU11utánpótlás

U11-ES CSAPATUNK A 12. ITZLINGER SOMMERCUPON SZEREPELT SALZBURGBAN!

Június 19. és 21. között Ausztriában, Salzburgban vett részt U11-es csapatunk a 12. Itzlinger Sommercupon, ahol tíz ország húsz együttese ...
Bővebben…
Hírek

Romics Ervinnel értékeltük az évet!

A szokásokhoz híven a magunk mögött hagyott bajnoki szezont minden évben értékeljük, átbeszéljük Romics Ervinnel az ÉVSE szakosztály elnökével. Értékeltünk ...
Bővebben…
HírekKlubLabdarúgásutánpótlás

Hatalmas élményekkel tértek haza utánpótláscsapataink a Crikvenica Cupról!

A mögöttünk hagyott hosszú hétvége nemcsak a futballról, hanem a közösségről, az élményekről és a fejlődésről is szólt. Az Érdi ...
Bővebben…
HírekKiemeltKlubLabdarúgás

Érkezik az I. Érdi Football Fesztivál – Egy új hagyomány kezdete Érden

2026. július 11-én első alkalommal rendezi meg az Érdi VSE az Érdi Football Fesztivált, amelynek a Novák Ferenc Érdi Sportközpont ...
Bővebben…
HírekLabdarúgásNB III

Változatos meccsen döntetlen!

Az évad utolsó bajnoki mérkőzésén a tabella 4. helyezett Planet Home Majosi SE csapatával néztünk szembe. A meccsnek volt tétje ...
Bővebben…
HírekLabdarúgásNB III

Győzelem az utolsó hazai bajnokin!

Kellemetlen, esős, hideg idő várta a csapatokat vasárnap a Novákban. A bajnokság utolsó hazai meccsén a dobogós Kaposvári Rákóczi FC ...
Bővebben…