Jó meccsen döntetlen – U12
Szombaton hazai környezetben fogadtuk a DMTK csapatát. Az elmúlt napokkal ellentétben nem esett az eső ennek örömére remek teljesítménnyel rukkoltak elő a csapatok. Lüktető, hajtós mérkőzésen a játék sava-borsa látható volt. Sok helyzet és ami a legfontosabb sok gól. Összességében igazságos döntetlen született és nem lehet egyik fél sem elégedetlen. Hajrá Érd!

