Ezúttal sem fogunk unatkozni

Az Érdi VSE három felnőtt csapata mellett mind az öt nagypályás, korosztályos alakulat pályára lép a hétvégén.

Limperger Zsolt csapata az NB III Nyugati csoportjának 23. fordulójában a Csepel-szigetre látogat, ahol a Tintahalak SE-Szabadkikötő vendégeként (1211 Budapest, Szabadkikötő utca 5-7.) játszik szombaton, 16.00-kor. A THSE újonc a harmadosztályban, az őszi meccsen, hazai pályán az érdiek könnyedén, Melczer Vilmos két, illetve Csiszár Zoltán és Koós Gábor egy-egy góljával nyertek 4–0-ra a Tintahalak ellen. Az aktuális ellenfél ugyan csak tizennegyedik a tizenhat csapatos bajnokságban, ám megszerzett tizenhét pontját húsz meccsen érte el, azaz a riválisoknál kettővel kevesebb mérkőzést játszott, hiszen elmaradt a BKV Előre elleni meccse, míg a Csornai SE elleni találkozója a szünetben a pálya alkalmatlansága miatt félbeszakadt.

NB III, Nyugati csoport, 23. forduló
04.14., 16.00:
THSE-Szabadkikötő–Érdi VSE

Az Érdi VSE II térségi rangadót vív, ugyanis a Tárnok BKSK vendége lesz, míg a felnőtt női csapatra is rangadó vár, hiszen az egy hellyel előtte álló Amazonok SE vendégeként játszik Tatabányán.

Pest megyei III. osztály, Délnyugati csoport, 19. forduló
04.15., 14.30:
Tárnok BKSK–Érdi VSE II

Pest megyei női ¾ pályás bajnokság, Nyugati csoport, 13. forduló
04.14., 11.00:
Amazonok SE (Tatabánya)–Érdi VSE

A nagypályás utánpótláscsapatok mindegyike a Főnix Gold FC-vel mérkőzik meg, az U19 és az U17 szombaton, Székesfehérváron, az U15 és az U14 vasárnap, Érden. Az U16-os lányok is hazai pályán szerepelnek, amikor szombat délelőtt a sereghajtó Csákvári TK-t fogadják.