Vereség a sereghajtó ellen – NBIII

Annak tudatában léptünk pályára, hogy ha legyőzzük a sereghajtót, akkor matematikailag is bebiztosítottuk jövő évi NB III-as tagságunkat. Domján Attila gondjait tetézte, hogy a már meglévő sérültek mellett eltiltás miatt nem számíthatott Németh és Pintér játékára sem. Vezetőedzőnk ennek tudatában a Kondor-Szabó, Kertai, Morvai, Juhász- Göblyös, Farkas- Horváth, Csilus, Rónaszéki-Monori kezdőnek szavazott bizalmat.

Sokáig nem történt semmi említésre méltó esemény…

25. perc: Domján Attila az Érdi VSE vezetőedzője kapott sárga lapot.

27. perc: Puskás húzta meg a jobboldalon, majd középre passzolt, de Bata 7 méterről fölé emelt.

28. perc: Monori passzolt Rónaszékihez a 16-os vonalán, aki Csilust hozta játékba. Az érdi játékos 10 méterről Molnár L. kapust találta telibe.

33. perc: Farkas passzolt a baloldalon felfutó Juhászhoz, aki megverte ellenfelét és az alapvonalról középre adott és Horváth 5 méterről a kapu közepébe belsőzött. 0-1

43. perc: Dobos Barnabás a Dunaújváros vezetőedzője is sárga lapot kapott.

Nem volt öldöklő az iram az első játékrészben, de az Érdi VSE mehetett előnnyel a pihenőre. A szünetben egyik szakvezető sem változtatott a kezdőcsapatán.

47. perc: Monori kapott sárgát.

49. perc: Jobboldali szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat, A kapu elé ívelt labdára Bata robbant be a hosszún és Kondor mellett a hálóba lőtt. 1-1

53. perc: Jakab jobboldali szögletét Szepessy 6 méterről a kapu mellé fejelte.

56. perc: Elképesztő ziccerek sorozata alakult ki a vendég kapu előtt. Négy hazai játékos is gólt szerezhetett volna, de érthetetlen (szerencsénkre!!) módon nem került a hálóba a játékszer.

57.perc: Az ellentámadásból Farkas 22 méterről a felső lécet találta telibe.

58. perc: Horváth és Csilus hagyta el a játékteret, helyettük Katona és Kertész B., állt be.

65. perc: Ferenczy helyett Stampfel állt be.

67. perc: Bata jobbról passzolt a középen érkező Jakabhoz, aki egy igazítás után 15 méterről a kapu sarkába lőtt 2-1

70. perc: Kertész B., ugratta ki Farkast, aki eltolta a labdát a hazai kapus mellett, de kicsit kisodródott és csak a kapufát találta el. Nagy egyenlítési lehetőség volt.

76. perc: Molnár M. kapott sárga lapot.

77. perc: Rónaszéki helyett Spinner állt be.

80. perc: Szabó „sárgult” be.

85. perc: Stampfel is feliratkozott a sárgások listájára.

86. perc: Spinner 23 méterről lövésre szánta el magát és próbálkozása alig kerülte el a kaput.

88. perc: Bata cselezte le magát az alapvonalig, visszapasszolt, de Gál 6 méterről a kapu fölé pörgetett.

89. perc: Puskás passzolt Jakabhoz, aki állítgatás nélkül 15 méterről a lécre lőtt.

92. perc: Molnár M. helyett Hegedűs állt be.

93. perc: Kertész B. kapta meccs utolsó sárga lapját.

Sajnos bekövetkezett amire nem számítottunk…vereséget szenvedtünk a sereghajtó otthonában. Ezzel a vereséggel kellemetlen helyzetbe hoztuk saját magunkat és nagyon izgalmassá tettük az utolsó mérkőzéseinket. Jövő vasárnap hazai pályán a Mohács csapata ellen lehetőségünk nyílik pontot tenni a még meglévő kérdések végére. Reményeink szerint szurkolóink bíztatása mellett ezt meg is tudjuk valósítani. Hajrá Zöld! Hajrá Érd!

Az első félidő még elfogadható volt, de ott is megvoltak a problémáink. Sajnos a második félidő elején pontrúgás után gólt kaptunk, ami egy negyed órás zavart okozott, és ezt a hazai csapat kihasznált. Erőlködtünk utána, voltak lehetőségeink, kapufáink, de nem volt bennünk kellő átütő erő ma. Ennél többre lesz szükség mindenkitől a jövő heti kiesési rangadón!