Térségi rangadó az NB III-ban!

A harmadosztály nyugati csoportjának tizedik fordulójában az Érdi VSE a Dunaharaszti MTK-t látja vendégül az Ercsi úti Sporttelepen október 14-én, szombaton, 15 órától.

Limperger Zsolt alakulata az előző körben elszenvedte első vereségét a bajnokságban, amikor a BKV Előre vendégeként kapott ki, de a DMTK is remek szériát tört meg, ugyanis a Pápa elleni hazai vereséget (0–3) megelőzően Króner Péter együttese öt meccsen nem talált legyőzőre. Az Érdi VSE jelenleg harmadik a tabellán egy ponttal lemaradva az éllovas Kaposvári Rákóczi FC-hez képest, míg a DMTK tizennégy ponttal hetedik a táblázaton.

– Szeretnénk feledtetni a múlt heti kisiklást, így itthon tartani a három pontot. Hasonlóan a két héttel ezelőttihez, szeretnénk folytatni a hagyományt, hogy nem kapunk gólt és lehetőség szerint minél többet rúgjunk, de a legfontosabb, hogy ne kapjunk

– fejtette ki várakozásait a mérkőzéssel kapcsolatosan Limperger Zsolt.

A mérkőzést megelőzően az Érdi VSE délelőttől kezdődően családi napot tart az Ercsi úti Sporttelepen! A szombaton 15 órakor, az Ercsi úti Sporttelepen kezdődő mérkőzést Móri Tamás vezeti, segítői Kulman Tamás és Bognár László lesznek. A találkozót az erdivse.hu-n élőben közvetítjük!

fotó: Balogh István

A felnőtt NB III-as együttes mellett az Érdi VSE második csapata vasárnap 14 órakor a Dunavarsányi TE II otthonában lép pályára a Pest megyei harmadosztály délnyugati csoportjának nyolcadik körében.

A női együttes a Pest megyei ¾ pályás bajnokság nyugati csoportjában a Környe vendégeként játszik.

Az U19-es és U17-es gárdák vasárnap Szigetszentmiklósra látogatnak, míg ezzel egy időben az U15-ös és U14-es alakulatok a miklósiakat fogadják az Ercsi úti Sporttelepen a bajnokság hetedik fordulójában.

Az U16-os lány együttes az Érdi VSE által szervezett családi napon lép pályára, ahol 11 órától az Ajka együttesét fogadja.

A Bozsik-programban érdekelt U7-es együttes szombaton 9 órától, az U9-es csapat 10.20-tól vesz részt Sóskúton.

Az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya október 14-én rendezi meg őszi Csoki Kupáját az Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola tornacsarnokában.