Döntetlen az idénynyitón!

U-16 os csapatunk is megkezdte a pontgyűjtést a bajnokság tavaszi folytatásában. Serfőző István által edzett játékosok a Holler FC-t fogadták hazai környezetben. A mérkőzés döntetlennel végződött így egy ponttal lettünk gazdagabbak az első bajnoki után. A mérkőzésen kétszer is vezetést tudott szerezni az ellenfél. A szünetben 1-2 vendég előny tudatában edzőnk nagyobb erőbedobásra sarkalta tanítványait. A tempó növelése az ellenfélre nehezedő nyomás meglátszott a második játékrészben. Sikerült az egyenlítés, de a győztes gólt már nem sikerült megszereznünk. A vége 2-2…

Sajnos hamar hátrányba kerültünk, de ezt sikerült kiegyenlítenünk. A félidő vége előtt egy szöglet utáni kavarodásból megint az ellenfél került előnybe. A második félidőben nagy labdabirtoklási fölényben játszottunk. Az egyenlítés sikerült, azonban a végére nem tudtuk felrakni az i-re a pontot. A mutatott játékkal elégedett vagyok. Az ellenfél tizenhatosa előterében rendre rossz megoldásokat választottunk, ha ebben javulunk a várt győzelmek sem maradnak el.