„Öröm volt látni, hogy elindult a csapat a fejlődés útján”
Már a negyedik játéknapon és a hetedik, illetve nyolcadik mérkőzésén vett részt a budapesti futsalbajnokságban az Érdi VSE U10-es együttese, amely bár mindkét mérkőzését elveszítette, újabb hasznos tapasztalatokat szerzett.

