„Szép dolgokat láttam a pályán”
Három mérkőzést játszott Diósdon a Bozsik-program őszi második tornáján az Érdi VSE U13-as alakulata.
Három mérkőzést játszott Diósdon a Bozsik-program őszi második tornáján az Érdi VSE U13-as alakulata.
Egészen kiváló első félidőt produkált az Érdi VSE U14-es csapata a Holler UNFC elleni hazai mérkőzésen, amely után Serfőző István tanítványai megszerezték első győzelmüket az új idényben.
Vereséget szenvedett az Érdi VSE U15-ös együttese, amely a korosztályos másodosztály középnyugati csoportjának ötödik fordulójában a Holler UNFC-től kapott ki hazai pályán.
Nem tudott élni előnyével a Gárdony VSC vendégeként az Érdi VSE U19-es csapata a korosztályos harmadosztály középnyugati csoportjának ötödik körében. Habos Gábor együttese hiába került hamar előnybe, nem tudta eldönteni a három pont sorsát.
Megkezdődött a Pest Megyei sakk csapatbajnokság 2018-2019-es idénye, melyben az érdiek továbbra is a Szuper csoportban szerepelnek.