Itthon maradtak a pontok! – U12

Lassan, kényelmes üzemmódban kezdtük a mérkőzést, de a vendégek gólja megkongatta a vészharangot. Nagyobb fokozatba kapcsoltunk és rendezett lett a játékunk. Ennek köszönhetően már a gólok is megérkeztek és teljesen megérdemelten tartottuk itthon a három bajnoki pontot.A jövőben már az első pillanattól “éleseknek” kell lenni, nehogy meglepetés érjen minket. Hajrá Érd!

Részletek

Ebben sokkal több volt!

Gyönyörű őszi napsütésben, ideális futball időben került sor az NB III. Észak- Nyugati csoportjának 12. fordulójára. Hazai környezetben láttuk vendégül az ETO Akadémia csapatát. Mind a két zöld-fehér alakulat szinte azonos mutatókkal állt a tabellán. Egy hazai siker esetén kicsit megszilárdíthattuk volna pozíciónkat és egy kis levegővételhez jutottunk volna riválisainkkal szemben. A hangvételből kiderül, hogy…

Részletek