Győzelemmel kezdte a tavaszi szezont U19-es csapatunk!

Az edzőváltás óta első tétmérkőzését játszotta U-19-es csapatunk Törökbálinton. A szomszédvári rangadón Limperger Zsolt tanítványai küzdelmes mérkőzésen győzelmet ünnepelhettek.

Viharos szél nehezítette a két csapat dolgát. Ebből adódóan nem alakult ki szép és tetszetős játék inkább a küzdelem dominált. Az első félidőben figyelmetlenségből (bedobás után!) egy jól eltalált lövést követően vezetést szerzett a hazai csapat. (1-0) Az érdiek nem estek össze a bekapott gól után és még ebben a játékrészben is volt több lehetősége az egyenlítésre…de ez ekkor még nem sikerült. A szünetben a szakvezető rendezte a sorokat. Ennek köszönhetően a vendégcsapat fokozta a tempót a második játékrészben. Húsz perc játék után Tóth Patrik szép találatával sikerült egalizálnunk az eredményt. (1-1) A folytatásban több ígéretes lehetőség nyílt a srácok előtt a mérkőzés megnyerésére. Negyedórával a lefújás előtt Nikolics révén már az érdieknél volt az előny. (1-2) A hajrában még kapufánk és helyzetünk volt, így akár nagyobb arányú is lehetett volna az érdi siker.

Még az út elején járunk. A régi és az új játékosok összeszokása és az általam alkalmazott
játékrendszer még nem tökéletes. Ehhez időre van még szükség. Az akarati tényezőkkel elégedett
voltam. Sajnos a szél irreálissá tette a mérkőzést, de elsődleges feladatunkat, hogy győzelemmel