„Előrébb tartunk, mint tavaly ilyenkor”
Bár hazai pályán sima vereséget szenvedett az Érdi VSE U14-es együttese a Főnix-Gold FC-től, Csiszár Zoltán edző szerint fontos, hogy a hátrány ellenére is csapata mert bátran játszani.
Bár hazai pályán sima vereséget szenvedett az Érdi VSE U14-es együttese a Főnix-Gold FC-től, Csiszár Zoltán edző szerint fontos, hogy a hátrány ellenére is csapata mert bátran játszani.