„Megnyert mérkőzésen veszítettünk két pontot”
Hiába vezetett már a második percben a Mór ellen az Érdi VSE U19-es együttese a 25. fordulóból elhalasztott mérkőzés pótlásán, a vendégek a rendes játékidő utolsó perceiben pontot mentettek.
Hiába vezetett már a második percben a Mór ellen az Érdi VSE U19-es együttese a 25. fordulóból elhalasztott mérkőzés pótlásán, a vendégek a rendes játékidő utolsó perceiben pontot mentettek.
Május 16-án, 11 órától a Puskás Akadémia FC II vendégeként lép pályára az NB III Nyugati csoportjának 36. fordulójában az Érdi VSE. A mérkőzést a Puskas Akademia YouTube-csatornán élőben közvetítik!