2018. október 2.

Heti program!

Ezen a héten sem fog unatkozni az Érdi VSE. Felnőtt NB III-as együttesünk vasárnap délután Ajkán vív rangadót, emellett nyolc csapatunk méreti meg magát.

Az FC Ajka jelenleg hárompontos előnnyel vezet a bajnokságban a második helyezett Érdi VSE előtt, így igazi rangadóra van kilátás október 7-én, 16 órakor, hiszen hazai siker esetén Schindler Szabolcs alakulata ellépne, míg vendég győzelemnél Limperger Zsolték pontszámban behoznák a Veszprém megyei együttest. A mérkőzést az erdivse.hu-n élőben közvetítjük!

Második csapatunk a hétvégén megszerezte második győzelmét és jó sorozatát hazai pályán a Szigetszentmárton FC ellen tovább folytatná a Pest megyei negyedosztályban.

A három meccs után két döntetlennel és egy győzelemmel álló felnőtt női együttesünk a Csepel FC ellen őrizheti remek mérlegét.

U19-es és U17-es csapataink szombat délelőtt a Diósdi TC-vel vívnak térségi rangadót.

U15-öseinkre pedig két meccs vár a héten, hiszen az első fordulóból elhalasztott Dunakanyar SE-Szentendre elleni meccsüket szerdán pótolják, míg szombaton a Ménfőcsanakot fogadják. U14-eseink szombat délben játszanak – ugyancsak a Ménfőcsanakkal.

A Bozsik-programban szereplő gárdáink közül az U13-asok szombaton Sóskúton, az U11-esek vasárnap Százhalombattán szerepelnek.

NB III, Nyugati csoport, 9. forduló
10.07., 16.00:
FC Ajka–Érdi VSE

Pest megyei IV. osztály, Déli csoport, 6. forduló
10.07., 15.00:
Érdi VSE II–Szigetszentmárton FC

Pest megyei női ¾ pályás bajnokság, Délnyugati csoport, 5. forduló
10.07., 10.00:
Érdi VSE–Csepel FC

U19, III. osztály, Középnyugati csoport, 7. forduló
10.06., 12.00:
Diósdi TC–Érdi VSE

U17, III. osztály, Középnyugati csoport, 7. forduló
10.06., 10.00:
Diósdi TC–Érdi VSE

U15, II. osztály, Középnyugati csoport, 1. fordulóból elhalasztott mérkőzés
10.03., 18.00:
Érdi VSE–Dunakanyar SE-Szentendre

U15, II. osztály, Középnyugati csoport, 7. forduló
10.06., 10.00:
Érdi VSE–ESK Győr-Ménfőcsanak

U14, II. osztály, Középnyugati csoport, 7. forduló
10.06., 12.00:
Érdi VSE–ESK Győr-Ménfőcsanak

U13, Bozsik-program, 10.06., 09.00: Sóskút

U11, Bozsik-program, 10.07., 09.00: Százhalombatta