Fortuna nem volt U19-eseink mellett

Kiegyenlített első félidei játék után két szerencsétlen, elkerülhető góllal szenvedett 2–0-s vereséget az Érdi VSE U19-es együttese a Csákvártól hazai pályán.

„Tizenegy mezőnyjátékos állt rendelkezésemre, ennek megfelelően változtatni kellett a játékszerkezeten, és egy páran az eddigiekhez képest más posztokon szerepeltek. Volt olyan játékosunk, akinek ez volt élete első nagypályás bajnoki mérkőzése. Az első félidőben kiegyenlített volt a játék, a kapuk nem igazán forogtak veszélyben, jól védekeztünk és jó pár gyors ellentámadásra is képesek voltunk. Meglepően jó volt a csapatjátékunk, a várakozásomhoz képest jól teljesítettünk az első játékrészben. A második félidő is hasonló volt, mint az első, gólszerzési lehetőségeink ezúttal is adódtak. Két szerencsétlen körülmény után két balszerencsés gólt kaptunk, amelyet már nem sikerült egalizálnunk. Sajnos a második félidőben már 3-4 embernél látszott a fizikai fáradság és a mérkőzéshiány, de frissíteni nem tudtunk. Az első fordulóhoz képest mindenben volt előrelépés, mind egyénileg, mind csapatban jobb teljesítményeket láttam. Nem vagyok elégedetlen a vereség ellenére sem. A jövő hétre remélem, már mindenki rendelkezésre fog állni, és tovább fejlődik a játékunk”