Megint nem a javunkra döntöttek a nüánszok…
Remek első félidőt játszott egymással az Érdi VSE és a Tatabányai SC az NB III Nyugati csoportjának 11. fordulójában, aztán a vendégek a szünet előtt egy tizenegyesből megszerezték a vezetést, előnyüket pedig a fordulás után megduplázták és 2–0-ra nyertek.

