2018. október 23.

Majdnem minden csapat a pályán!

Az Érdi VSE tizenkét együttese is pályára lép az előttünk álló hétvégén.

Felnőtt NB III-as együttesünk október 28-án, vasárnap, 13.30-tól hazai környezetben játszik a Pápai Perutz FC ellen. Az érdiek a legutóbbi fordulóban izgalmas meccsen játszottak hatgólos döntetlent Felcsúton, a Puskás Akadémia FC II otthonában, míg a pápaiak 3–0-ra verték hazai pályán a MOL Vidi FC II-t. Limperger Zsolt együttese továbbra is őrzi második helyét a tabellán, míg a Veszprém megyei együttes három győzelemmel, hat (!) döntetlennel és két vereséggel a nyolcadik helyet foglalja el. A mérkőzést az erdivse.hu-n élőben közvetítjük!

Felnőtt első csapatunk mellett az Érdi VSE II a megyei negyedosztályban a Dunaharaszti MTK II-t fogadja, míg felnőtt női csapatunk a Kelen SC-hez látogat.

U19-es és U17-es alakulataink ismét hazai környezetben játszanak, hiszen a bajnokság tizedik körében a Főnix Gold FC-t látják vendégül az Ercsi úti Sporttelepen.

U16-os lányainkra nem vár rövid túra, hiszen Zalaegerszegen játszanak a korosztályos első osztály északnyugati csoportjában.

U15-ös és U14-es egységeink pedig Székesfehérváron vívnak meg az Ikarus-Maroshegy korosztályos egyleteivel.

U11-eseink Törökbálinton vesznek részt a Haloween Kupa felkészülési tornán, míg a legkisebbeknek, azaz az U7-es, U8-as és U9-es csapatoknak Tárnokon van jelenésük a Bozsik-programban.

View this post on Instagram

#hajráÉrd #ÉrdiVSE #football #soccer

A post shared by Érdi VSE (@erdivse_1921) on

NB III, Nyugati csoport, 12. forduló
10.28., 13.30:
Érdi VSE–Pápai Perutz FC

Pest megyei IV. osztály, Déli csoport, 8. forduló
10.27., 16.00:
Érdi VSE II–Dunaharaszti MTK II

Pest megyei női ¾ pályás bajnokság, Délnyugati csoport, 7. forduló
10.27., 17.00:
Kelen SC–Érdi VSE

U19, III. osztály, Középnyugati csoport, 10. forduló
10.27., 10.00:
Érdi VSE–Főnix Gold FC

U17, III. osztály, Középnyugati csoport, 10. forduló
10.27., 12.00:
Érdi VSE–Főnix Gold FC

U16, lány ¾ pályás I. osztály, Északnyugati csoport, 5. forduló
10.28., 13.00:
ZTE FC–Érdi VSE

U15, II. osztály, Középnyugati csoport, 10. forduló
10.27., 12.00:
Ikarus-Maroshegy–Érdi VSE

U14, II. osztály, Középnyugati csoport, 10. forduló
10.27., 10.00:
Ikarus-Maroshegy–Érdi VSE

U11, Haloween Kupa, Törökbálint

U8, U9, Bozsik-program, Tárnok: 10.27., 09.00

U7, Bozsik-program, Tárnok: 10.27., 09.00