2018. szeptember 28.

A Monorral játszunk a Kupában!

A Magyar Labdarúgó Szövetség székházában megtartották a Magyar Kupa hetedik körének sorsolását. Az MK legjobb 64 csapata között az Érdi VSE a BSS Monori SE-vel találkozik.

Az Érdi VSE az NB II-ben újonc Monorral találkozik, amellyel legutóbb a nyári felkészülési mérkőzések alkalmával csapott össze. Külön érdekesség, hogy Limperger Zsolt együttesében Pintér Nikola és Pintér Olivér, Horváth Dávidéban pedig bátyjuk, az érdi nevelésű Pintér Dominik szerepel, így hármas testvércsatára van kilátás!

A párharc egy mérkőzésen dől el, amennyiben a rendes játékidő során nem sikerül döntésre jutni, úgy kétszer tizenöt perc hosszabbítás következik, ha ekkor sem sikerül eldönteni a továbbjutás kérdését, akkor tizenegyespárbaj következik.

A Magyar Kupa hetedik fordulójában a két együttes október 31-én, szerdán, 12.30-kor csap össze egymással.

Magyar Kupa, 7. forduló, a 32 közé jutásért
Szarvasi FC (megye I)–Szombathelyi Haladás (NB I)
Sárvár FC (NB IIII)–Ferencvárosi TC(NB I)
Jászberényi FC (NB III)–Budapest Honvéd (NB I)
Aqvital FC Csákvár (NB II)–Paksi FC (NB I)
Dunaújváros PASE (NB III)–Puskás Akadémia FC (NB I)
Gyöngyösi AK (NB II)–Kisvárda SE (NB I)
ZTE FC (NB II)–DVTK (NB I)
Vác FC (NB II)–MOL Vidi FC (NB I)
Vecsési FC (megye I)–MTK Budapest (NB I)
Technoroll Teskánd KSE (megye I)–DVSC (NB I)
ETO FC Győr (NB II)–Újpest FC (NB I)
ESK Ménfőcsanak (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC (NB I)
Kazincbarcika (NB II)–Vasas FC (NB II)

Érdi VSE (NB III)–BSS Monori SE (NB II)

Lipóti Pékség SE (megye I)–FC Ajka (NB III)
Tatabányai SC (megye I)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
FC Dabas (NB III)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
Budaörsi SC (NB II)–Ceglédi VSE (NB II)
Sényő-Carnifex FC (NB III)–Makói FC (NB III)
III. kerületi TVE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
Dabas-Gyón (megye I)–Pénzügyőr SE (NB III)
Balassagyarmati VSE (megye I)–Taksony SE (NB III)
Szekszárdi UFC (NB III)–Budafoki MTE (NB II)
Iváncsa KSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
Viadukt SE-Biatorbágy (megye I)–Szentlőrinc SE (NB III)
Balatonlelle SE (megye I) –Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
Füzesgyarmati SK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
OBSK Oroszlány (megye I)–Sajóbábony VSE (NB III)
TARR Andráshida SC (NB III)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
Körmendi FC (megye I)–Soroksár SC (NB II)
Kalocsai FC (megye I)–BSC Siófok (NB II)
SZEOL SC (NB III)–Kaposvári Rákóczi FC (NB II)