III. kerületi TVE-Érdi VSE – élő!

Az NB III Nyugati csoportjának 19. fordulójában Óbudán, a III. kerületi TVE otthonában lép pályára az Érdi VSE. Cikkünk folyamatosan frissül!

90+. perc: elképesztő végjáték, hiába dominált az Érdi VSE, nem tudott egyenlíteni. Véget ért a mérkőzés. Összefoglaló hamarosan!

90. perc: kihasználja harmadik cseréjét is a házigazda, Törőcsik Bence érkezett Herczeg László helyére.

89. perc: Kelemene Patrik kapott sárga lapot.

86. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!! Pallagi Botond volt harcos és szerzett labdát, majd távolról gyönyörűen tekert Palásthy kapujába. Közben cserélt Limperger Zsolt, Kalmár Domonkos érkezett Hegedüs Norbert helyére.

80. perc: Herczeg László kapott keresztlabdát, de elkapkodja a támadásbefejezést és Kertész kezébe gurít. Majd Szilágyi Máté is besárgult a hazaiaktól.

77.perc: Kelemen tekert mellé, de a sorfalon megpattant a labda, a szöglet pedig nem volt jó.

76. perc: Kelement rúgta fel a sárga lapot kapó Grúz Tamás, az érdiek a kaputól húsz méterre jöhetnek szabadrúgással.

73. perc: Domokos Bálint is érkezik a hazaiakhoz, Gálfi László helyére.

72. perc: Németh Gábor megint üresen állt, de nem talált kaput.

70. perc: Móczó Norbert helyére érkezett Kiss Dávid tóth András együttesében.

69. perc: baloldali lapos érdi beadásra érkezet Tárkányi Gergő, de nem talált kaput.

66. perc: Palásthy szorul ápolásra… Kérdés, tudja-e folytatni.

64. perc: Gól! 31-. Az érdi tizenhatos jobb sarkától jöhet szabadrúgással a hazai csapat, amely a semmiből növelte előnyét, miután Kaszai beadásába Szilágyi Máté ért bele.

62. perc: szép érdi támadásszövés után Németh balról lőtt jobbal, de fölément a kísérlet.

60. perc: Csiszár szerelte szépen a kilépő Hamart.

57. perc: Ország jobboldali beadása után mentenek a hazaiak. Beszorult a Kerület.

55. perc: A szögletet kivágják a hazaiak oldalra, Melczer ismétlésénáél az érdiek ütköztek Palásthyval, aki lent marad.

55. perc: Koós Gábor helyett Tárkányi Gergő a pályán.

54. perc: Pallagi Botond tüzelt távolról, Palásthy nagyot nyújtózott a sarok felé, szöglet.

51. perc: újabb helyzet maradt ki, Németh Gábor Vince ismét jól lépett ki Kelemen Patrik keresztlabdája után de Palásthy nagyot védett.

48. perc: egymás után három érdi szöglet, de nincs lövés.

47. perc: Németh Gábor Vince kapott remek kiugratást balon,. Palásthy rosszul jött ki, Németh beadta, de Koós  nem tudta belőni, a gólvonalon állt meg a labda.

46. perc: folytatódott a mérkőzés. Németh Gábor Vince érkezett Balázsovics máté helyére az érdieknél.

45. perc: Véget ért az első félidő! kis túlzással lehetne 4-4 is az állás, hiszen a jó iram helyzeteket és hibákat is teremt.

42. perc. Gól! Ismét vezet a Kerület, egy keresztlabda után Szilágyi Máté maradt üresen, majd Hamar Ádámnak passzolt, aki közelről lőtt Kertész kapujába. 2-1.

40. perc: szép labdaszerzés után Kelemen vihette kapura a labdát, de nem jutott lövésig, viszont a hazai felszabadítás Melczer elé került, akinek lövését szögletre paskolta Palásthy.

38. perc: Herczeg volt lesen egy felíveléat követően, míg a túloldalon Palásthy védett.

36. perc: majdnem előnybe került ismét a Kerület, amikor a jobbról érkező beadást a rödivre érkezve tűzte kapura Hamar Ádám, de a kapufáról kifelé pattant a labda, majd a kipattanó is a hazaiaké lett, de les miatt az érdiek jöhettek.

35. perc: Nagy Tamás a beadás közben elcsúszik, a labda így senkinek sem volt jó.

34. perc: Csiszár Zoltánt látta szabálytalannak a játékvezető, kerületi szabadrúgás enyhén jobbról, 35 méterről.

30. perc: Csiszár becsúszva szerelte a kilépő Kaszait az érdi tizenhatoson belül.

25. perc: érdi kapufa! Ország beadása után Koós fejelte vissza a hosszúról a labdát a második hullámban érkező Hegedüsnek, Palásthy nyújtózott, a labda pedig a keresztlécet találta telibe…

22. perc: GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Melczer a kapu jobb oldalába rúgja a labdát, Palásthy balra ment.

21. perc: tizenegyeshez jutunk, Balázsovics Máté beadása után Koóst rúgták fel.

20. perc: Kaszai Gábor kapott sárga lapot, amiért hátulról megrúgta Melczer Vilmost, érdi szabadrúgás a hazai térfél közepéről.

17. perc: remek percek, a vizes pálya miatt (is) jó az iram, igaz, sok a pontatlanság is.

15. perc: Koós csúszott be és rúgta meg Herczeg Lászlót, a hazai támadásépítés lesen halt el.

13. perc: Balázsovics tekert húszról, enyhén jobbróül, az ígéretes lövés azonban hiába tekeredett jól, nem talált kaput.

12. perc: előbb a hazaiak, majd a vendégektől Koós Gábort volt veszélyes, de az érdi kapus, Kertész Ferenc jól lépett ki, míg Koós nem talált kaput.

9. perc: Koós Gábor mellel indítja Pintér Nikolát, aki éppen eléri a labdát az alapvconal előtt, de beadását Palásthy felszedte. A túloldalon Herczeg elől mentett Bozsoki Imre.

8. perc: jó keresztlabda Herczeg Lászlónak a jobbszélen, de  a vizes talajon megcsúszó labdát nem tudja lekezelni, érdi kirúgás.

6. perc: Gól! 1-0. Hamar Ádám indította Králl Márkot a balszélen, majd Kertész ugyan a röviden kiütötte a beadást, de a második hullámban érkező Nagy Tamás belőtte a kipattanót.

2. perc: Melczer teker be jobbról, de korábbi játékosunk, Palásthy Norbert öccse, Dávid jól jött ki, és megszerezte a labdát Koós Gábor elől.

1.perc: érdi labdajáratés helyzet nélkül.

0. perc: A tiszta fehérbern játszó Érdi VSE kezdi a mérkőzést. A hazaiak sötétkék szerelésben. Közben továbbra is szakad az eső.

-25. perc: rossz hírrel kell kezdenünk cikkünket, ugyanis eredetileg Kárász Krisztián kezdett volna, ám a bemelegítésnél úgy érezte, kisebb sérülése még nem jött helyre, így őt Ország Péter váltotta.