Ments manust!
Az Érdi VSE felnőtt NB III-as labdarúgó csapatának tagjai is csatlakoztak a Movember mozgalomhoz, ezért az együttes több játékosa is bajuszt növesztett novemberben.
Az Érdi VSE felnőtt NB III-as labdarúgó csapatának tagjai is csatlakoztak a Movember mozgalomhoz, ezért az együttes több játékosa is bajuszt növesztett novemberben.
December 5-én este az Érdi VSE Ercsi úti Sporttelepére is ellátogatott a Mikulás, hogy az idén jól viselkedő labdarúgópalántákat megajándékozza.