2019. november 21.

Budapesten, a Hodos Tamás Tollaslabda csarnokban már nyolcadik alkalommal rendezték meg a Suparmadi indonéz edzőről elnevezett emlékversenyt a tollaslabdázók számára.

(tovább…)

2019. október 17.

Október 20-án, reggel 9 órakor ismét útjára indul a labda az érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskolában, hiszen az intézmény tornacsarnokában ismét megrendezi Csoki Kupáját az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya.

(tovább…)

2019. június 3.

Hagyományosan a NAAAAGY ÉVADZÁRÓ CSOKI KUPÁVAL zárta le az évadot az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya, amely a Batthyány Sportiskolai Általános Iskola tornacsarnokában vezette le a hosszú, de eredményes idényt.

(tovább…)

2019. május 27.

Idén az Érdi VSE nyolc tollaslabdázója, illetve vendégjátékosként szereplő Simon Alíz ragadott ütőt a horvátországi Cakovecben (Csáktornyán) rendezett rangos nemzetközi viadalon, ahol az érdi delegáció kilenc érmet szerzett!

(tovább…)

2019. május 21.

A hagyományokhoz híven idén is megrendezi NAAAGY ÉVADZÁRÓ CSOKI KUPÁJÁT az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya.

(tovább…)

2019. április 15.

Hat tollaslabdázóval vett részt a XIV. Ezüstlabda Torna nemzetközi tollaslabdaversenyen az Érdi VSE a szlovéniai Lendván. Az érdiek az U11-es korosztályban szereplő Harmos Boldizsár révén egy bronzérmet szereztek a rangos viadalról.

(tovább…)

2019. április 1.

28 érdi tollaslabdázó harcolta ki a diákolimpia országos döntőjén való részvétel jogát, melyen végül 25-en indultak, s 13 érmet szereztek.

(tovább…)

2019. március 25.

Egyéniben és vegyespárosban Csonti Mihállyal egyaránt bronzérmes lett az Abu-Dzabiban zajló speciális olimpián az érdi tollaslabdázó, Demeter Judit.

(tovább…)

Az év legfontosabb versenye, az országos diákolimpiai döntő előtt egy héttel tartotta Tavaszváró Csoki Kupáját az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya és a Batthyány Sportiskolai Általános Iskola az intézmény tornacsarnokában.

(tovább…)

2019. március 21.

A diákolimpia március 29. és 31. között rendezendő országos döntőjére hazai versennyel készülnek az érdi tollaslabdázók. Az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya és a Batthyány Sportiskolai Általános Iskolában tartja a Tavaszváró Csoki Kupát március 24-én az intézmény tornacsarnokában.