2019. november 21.

Budapesten, a Hodos Tamás Tollaslabda csarnokban már nyolcadik alkalommal rendezték meg a Suparmadi indonéz edzőről elnevezett emlékversenyt a tollaslabdázók számára.

(tovább…)

2019. október 21.

A Batthyány Sportiskolai Általános Iskolában rendezte meg hagyományos Csoki Kupáját az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya, amely remek hangulatú szezonnyitót hozott össze.

(tovább…)

2019. október 18.

A tabella negyedik helyén álló FC Nagykanizsát látja vendégül október 20-án, 14 órától az Ercsi úti Sporttelepen a listavezető Érdi VSE az NB III Nyugati csoportjának 11. fordulójában.

(tovább…)

2019. október 17.

Október 20-án, reggel 9 órakor ismét útjára indul a labda az érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskolában, hiszen az intézmény tornacsarnokában ismét megrendezi Csoki Kupáját az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya.

(tovább…)

2019. június 3.

Hagyományosan a NAAAAGY ÉVADZÁRÓ CSOKI KUPÁVAL zárta le az évadot az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya, amely a Batthyány Sportiskolai Általános Iskola tornacsarnokában vezette le a hosszú, de eredményes idényt.

(tovább…)

2019. május 27.

Idén az Érdi VSE nyolc tollaslabdázója, illetve vendégjátékosként szereplő Simon Alíz ragadott ütőt a horvátországi Cakovecben (Csáktornyán) rendezett rangos nemzetközi viadalon, ahol az érdi delegáció kilenc érmet szerzett!

(tovább…)

2019. május 21.

A hagyományokhoz híven idén is megrendezi NAAAGY ÉVADZÁRÓ CSOKI KUPÁJÁT az Érdi VSE tollaslabda szakosztálya.

(tovább…)

2019. április 15.

Hat tollaslabdázóval vett részt a XIV. Ezüstlabda Torna nemzetközi tollaslabdaversenyen az Érdi VSE a szlovéniai Lendván. Az érdiek az U11-es korosztályban szereplő Harmos Boldizsár révén egy bronzérmet szereztek a rangos viadalról.

(tovább…)

2019. április 1.

28 érdi tollaslabdázó harcolta ki a diákolimpia országos döntőjén való részvétel jogát, melyen végül 25-en indultak, s 13 érmet szereztek.