Menetrend

Az Érdi VSE programja a 2017/2018-as idényben. A változás jogát fenntartjuk!

Felnőtt, NB III Nyugati csoport, 2017/2018

ősz
1. forduló, 2017.08.13., 17.30: Gyirmót FC Győr II–Érdi VSE
2. forduló, 2017.08.19., 17.30: Érdi VSE–Pénzügyőr SE
3. forduló, 2017.08.26., 17.30: FC Ajka–Érdi VSE
4. forduló, 2017.09.02., 17.30: Érdi VSE–III. ker. TVE
5. forduló, 2017.09.09., 16.30: Kaposvári Rákóczi FC–Érdi VSE
6. forduló, 2017.09.16., 16.00: Érdi VSE–Csepel FC
Magyar Kupa, főtábla, 1. forduló: 2017.09.20., 17.30: FC Ajka–Érdi VSE
7. forduló, 2017.09.23., 16.00: Tarr Andráshida SC–Érdi VSE
8. forduló, 2017.09.30., 15.00: Érdi VSE–THSE-Szabadkikötő
9. forduló, 2017.10.08., 15.00: BKV Előre–Érdi VSE
10. forduló, 2017.10.14., 15.00: Érdi VSE–Dunaharaszti MTK
11. forduló, 2017.10.21., 14.30: Csornai SE–Érdi VSE
12. forduló, 2017.10.28., 13.30: Érdi VSE–Pápai Perutz FC
13. forduló, 2017.11.04., 13.30: VLS Veszprém–Érdi VSE
14. forduló, 2017.11.12., 13.30: Puskás Akadémia FC II–Érdi VSE
15. forduló, 2017.11.19., 13.00: Érdi VSE–Videoton FC II
16. forduló, 2017.11.26., 13.00: Érdi VSE–Gyirmót FC Győr II

tavasz
17. forduló, 2018.03.03., 13.00: Pénzügyőr SE–Érdi VSE
18. forduló, 2018.03.10., 13.00: Érdi VSE–FC Ajka
19. forduló, 2018.03.17., 14.00: III. ker. TVE–Érdi VSE
20. forduló, 2018.03.24., 14.00: Érdi VSE–Kaposvári Rákóczi FC
21. forduló, 2018.03.31., 14.30: Csepel FC–Érdi VSE
22. forduló, 2018.04.07., 14.30: Érdi VSE–Tarr Andráshida SC
23. forduló, 2018.04.14., 15.00: THSE-Szabadkikötő–Érdi VSE
24. forduló, 2018.04.21., 16.00: Érdi VSE–BKV Előre
25. forduló, 2018.04.29., 16.30: Dunaharaszti MTK–Érdi VSE
26. forduló, 2018.05.05., 16.30: Érdi VSE–Csornai SE
27. forduló, 2018.05.12., 16.30: Pápai Perutz–FC Érdi VSE
28. forduló, 2018.05.19., 16.30: Érdi VSE–VLS Veszprém
29. forduló, 2018.05.27., 17.00: Érdi VSE–Puskás Akadémia FC II
30. forduló, 2018.06.03., 11.00: Videoton FC II–Érdi VSE

Felnőtt, Pest megyei III. osztály, Délnyugati csoport, 2017/2018

1. forduló, 2017.08.27., 16.30: Érdi VSE II–Sóskút SKE – Elhalasztva!
2. forduló, 2017.09.03., 16.30: Szigetcsép SC–Érdi VSE II
3. forduló, 2017.09.10., 16.00: Érdi VSE II–Szigetbecse SE
4. forduló, 2017.09.17., 16.00: Dunafüred-Százhalombatta–Érdi VSE
5. forduló, 2017.09.24., 16.00: Érdi VSE II–Szigethalom SC
6. forduló, 2017.09.30., 15.00: Tárnok BKSK–Érdi VSE
7. forduló, 2017.10.08., 15.00: Érdi VSE II–Dömsödi USE
8. forduló, 2017.10.15., 14.00: Dunavarsányi TE II–Érdi VSE II
9. forduló, 2017.10.22., 13.30: Érdi VSE II–Délegyháza KSE
10. forduló, 2017.10.29., 13.30: Dunaharaszti MTK II–Érdi VSE
11. forduló, 2017.11.05., 13.30: Érdi VSE II–Szigetszentmárton KSE
12. forduló, 2017.11.12., 13.00: Érdi VSE II–Kiskunlacháza SE
13. forduló, 2017.11.19., 13.00: Bugyi SE II–Érdi VSE II

Női Pest megyei 3/4 pályás bajnokság, nyugati csoport, 2017/2018
1. forduló, 2017.09.17., 10.00, Tahitótfalu: Szentendre VSE–Érdi VSE – elmaradt, hivatalos eredmény: 0-3!
2. forduló, 2017.09.24., 14.00: Érdi VSE–Metis NFC
3. forduló, 2017.10.01., 10.00: Érdi VSE–Törökbálinti LASE
4. forduló, 2017.10.08., 10.00: Érdi VSE–Amazonok SE (Tatabánya)
5. forduló, 2017.10.15., 10.00: Környe SE–Érdi VSE
6. forduló, 2017.10.22., 10.00: Érdi VSE–Tárnok KSK
7. forduló, 2017.11.04., 18.00: Fortuna SE (Komárom)–Érdi VSE
8. forduló, 2017.11.12., 14.00: Érdi VSE–Piliscsaba SE

U19, III. osztály, Középnyugati csoport, 2017/2018

1. forduló, 2017.09.02., 12.00: Iváncsa KSE–Érdi VSE
2. forduló, 2017.09.09., 12.00: Érdi VSE–Tabáni Spartacus
3. forduló, 2017.09.16., 13.00: Gárdony VSC–Érdi VSE
4. forduló, 2017.09.23., 12.00: Érdi VSE–Százhalombattai VUK SE
5. forduló, 2017.09.30., 12.00: Ikarus Maroshegy–Érdi VSE
6. forduló, 2017.10.07., 12.00: Érdi VSE–Főnix Gold FC
7. forduló, 2017.10.15., 12.00: Szigetszentmiklósi TK–Érdi VSE
8. forduló, 2017.10.21., 12.00: Érdi VSE–Holler UNFC
9. forduló, 2017.10.29., 12.00: Dunaújvárosi PASE–Érdi VSE
10. forduló, 2017.11.04., 12.00: Érdi VSE–Taksony SE
11. forduló, 2017.11.11., 12.00: Csepel FC SE–Érdi VSE
12. forduló, 2017.11.18., 12.00: Érdi VSE–Dunaharaszti MTK
13. forduló, 2017.11.25., 12.00: Diósdi TC–Érdi VSE

U17, III. osztály, Középnyugati csoport, 2017/2018

1. forduló, 2017.09.02., 10.00: Iváncsa KSE–Érdi VSE
2. forduló, 2017.09.09., 10.00: Érdi VSE–Tabáni Spartacus
3. forduló, 2017.09.16., 11.00: Gárdony VSC–Érdi VSE
4. forduló, 2017.09.23., 10.00: Érdi VSE–Százhalombattai VUK SE
5. forduló, 2017.09.30., 10.00: Ikarus Maroshegy–Érdi VSE
6. forduló, 2017.10.07., 10.00: Érdi VSE–Főnix Gold FC
7. forduló, 2017.10.15., 10.00: Szigetszentmiklósi TK–Érdi VSE
8. forduló, 2017.10.21., 10.00: Érdi VSE–Holler UNFC
9. forduló, 2017.10.29., 10.00: Dunaújvárosi PASE–Érdi VSE
10. forduló, 2017.11.04., 10.00: Érdi VSE–Taksony SE
11. forduló, 2017.11.11., 10.00: Csepel FC SE–Érdi VSE
12. forduló, 2017.11.18., 10.00: Érdi VSE–Dunaharaszti MTK
13. forduló, 2017.11.25., 10.00: Diósdi TC–Érdi VSE

Lány, U16, Északnyugati csoport, 2017/2018
1. forduló, 2017.09.02., 10.00: Csornai SE–Érdi VSE – elmaradt – a hivatalos eredmény: 3–0
2. forduló, 2017.10.29., 14.00: Érdi VSE–Ziccer NLSE – elhalasztva!
3. forduló, 2017.09.16., 11.00: Veszprém FC–Érdi VSE
4. forduló, 2017.09.30., 11.00: Érdi VSE–ZTE FC
5. forduló, 2017.10.07., 15.00: Csákvári TK–Érdi VSE
6. forduló, 2017.10.14., 11.00: Érdi VSE–FC Ajka
7. forduló, 2017.11.03., 17.00: Puskás Akadémia FC–Érdi VSE
8. forduló, 2017.11.11., 11.00: Érdi VSE–MTE 1904
9. forduló, 2018.03.10., 11.00: Érdi VSE–Csornai SE
10. forduló, 2018.03.17., Nagykanizsa: Ziccer NLSE–Érdi VSE
11. forduló, 2018.03.24., 11.00: Érdi VSE–Veszprém FC
12. forduló, 2018.03.31.: ZTE FC–Érdi VSE
13. forduló, 2018.04.07., 10.00: Érdi VSE–Csákvári TK
14. forduló, 2018.04.14., 10.00: FC Ajka–Érdi VSE
15. forduló, 2018.04.28., 11.00: Érdi VSE–Puskás Akadémia FC
16. forduló, 2018.05.05.: MTE 1904–Érdi VSE

U15, II. osztály, Középnyugati csoport, 2017/2018

1. forduló, 2017.09.03., 12.00: Érdi VSE–Viadukt SE – elhalasztva!
2. forduló, 2017.09.09., 12.00: Budafoki LC–Érdi VSE
3. forduló, 2017.09.17., 12.00: Érdi VSE–Gárdonyi VSC
4. forduló, 2017.09.24., 12.00: Törökbálinti LASE–Érdi VSE
5. forduló, 2017.10.01., 12.00: Érdi VSE–Iváncsa-Maroshegy
6. forduló, 2017.10.07., 12.00: Főnix Gold FC–Érdi VSE
7. forduló, 2017.10.15., 12.00: Érdi VSE–Szigetszentmiklósi TK
8. forduló, 2017.10.21., 12.00: Diósdi TC–Érdi VSE
9. forduló, 2017.10.29., 12.00: Érdi VSE–Holler UNFC
10. forduló, 2017.11.04., 12.00: Dunaújvárosi PASE–Érdi VSE
11. forduló, 2017.11.12., 12.00: Érdi VSE–Kelen SC
12. forduló, 2017.11.18., 12.00: Csákvári TK–Érdi VSE
13. forduló, 2017.11.26., 12.00: Érdi VSE–Tatabánya TFCE

U14, II. osztály, Középnyugati csoport, 2017/2018

1. forduló, 2017.09.03., 10.00: Érdi VSE–Viadukt SE
2. forduló, 2017.09.09., 10.00: Budafoki LC–Érdi VSE
3. forduló, 2017.09.17., 10.00: Érdi VSE–Gárdonyi VSC
4. forduló, 2017.09.24., 10.00: Törökbálinti LASE–Érdi VSE
5. forduló, 2017.10.01., 10.00: Érdi VSE–Iváncsa-Maroshegy
6. forduló, 2017.10.07., 10.00: Főnix Gold FC–Érdi VSE
7. forduló, 2017.10.15., 10.00: Érdi VSE–Szigetszentmiklósi TK
8. forduló, 2017.10.21., 10.00: Diósdi TC–Érdi VSE
9. forduló, 2017.10.29., 10.00: Érdi VSE–Holler UNFC
10. forduló, 2017.11.04., 10.00: Dunaújvárosi PASE–Érdi VSE
11. forduló, 2017.11.12., 10.00: Érdi VSE–Kelen SC
12. forduló, 2017.11.18., 10.00: Csákvári TK–Érdi VSE
13. forduló, 2017.11.26., 10.00: Érdi VSE–Tatabánya TFCE

Futsal NB II, Nyugati csoport, 2017/2018
1. forduló, 2017.09.04.: 5 Stars Érdi VSE–UTE
2. forduló, 2017.09.11.: TFSE–5 Stars Érdi VSE
3. forduló, 2017.09.18.: 5 Stars Érdi VSE–Romhány SE
4. forduló, 2017.09.25.: PTE PEAC–5 Stars Érdi VSE
5. forduló, 2017.10.02.: 5 Stars Érdi VSE–ELTE-BEAC
6. forduló, 2017.10.09.: BME-BT FC–5 Stars Érdi VSE
7. forduló, 2017.10.16.: 5 Stars Érdi VSE–Airnergy FC
8. forduló, 2017.10.30.: 5 Stars Érdi VSE–REAC SI
9. forduló, 2017.11.06.: Szigetszentmiklós-ARTIFEX–5 Stars Érdi VSE
10. forduló, 2017.11.03.: 5 Stars Érdi VSE–Göcsej SK
11. forduló, 2017.11.20.: Piliscsabai AFC-Mitre–5 Stars Érdi VSE

Tollaslabda
Pesti Sport Kupa: október 7., Budapest, NKE SE (U11, U13, U15, “D”)
Őszi Csoki Kupa: október 14.
A2-Pelikán Kupa: október 21., Seregélyes (U11, U15, U19)
Mikulás Kupa: december 9.
Diákolimpiai megyei döntő: január 21.
Diákolimpiai országos területi döntő: február 10.