Menetrend

Az Érdi VSE programja a 2017/2018-as idényben. A változás jogát fenntartjuk!

Felnőtt, NB III Nyugati csoport, 2017/2018

ősz
1. forduló, 2017.08.13., 17.30: Gyirmót FC Győr II–Érdi VSE 1–2
2. forduló, 2017.08.19., 17.30: Érdi VSE–Pénzügyőr SE 5–0
3. forduló, 2017.08.26., 17.30: FC Ajka–Érdi VSE 1–2
4. forduló, 2017.09.02., 17.30: Érdi VSE–III. ker. TVE 2–2
5. forduló, 2017.09.09., 16.30: Kaposvári Rákóczi FC–Érdi VSE 1–2
6. forduló, 2017.09.16., 16.00: Érdi VSE–Csepel FC 1–1
Magyar Kupa, főtábla, 1. forduló: 2017.09.20., 17.30: FC Ajka–Érdi VSE 2–2 tizenegyesekkel: 6–7
7. forduló, 2017.09.23., 16.00: Tarr Andráshida SC–Érdi VSE 1–1
8. forduló, 2017.09.30., 15.00: Érdi VSE–THSE-Szabadkikötő 4–0
9. forduló, 2017.10.08., 15.00: BKV Előre–Érdi VSE 2–1
10. forduló, 2017.10.14., 15.00: Érdi VSE–Dunaharaszti MTK 2–1
11. forduló, 2017.10.21., 14.30: Csornai SE–Érdi VSE 0–1
Magyar Kupa, főtábla, 2. forduló, 2017.10.25., 13.30: Ercsi Kinizsi (megye I)–Érdi VSE 0–6
12. forduló, 2017.10.28., 13.30: Érdi VSE–Pápai Perutz FC 2–2
13. forduló, 2017.11.04., 13.30: VLS Veszprém–Érdi VSE 0–0
14. forduló, 2017.11.12., 13.30: Puskás Akadémia FC II–Érdi VSE 0–4
15. forduló, 2017.11.19., 13.00: Érdi VSE–Videoton FC II 1–0
16. forduló, 2017.11.26., 13.00: Érdi VSE–Gyirmót FC Győr II 3–1
Magyar Kupa, főtábla, 3. forduló, 2017.11.30., 12.00: UFC Nagykanizsa–Érdi VSE 3–2

tavasz
17. forduló, 2018.03.03., 13.00: Pénzügyőr SE–Érdi VSE
18. forduló, 2018.03.10., 13.00: Érdi VSE–FC Ajka
19. forduló, 2018.03.17., 14.00: III. ker. TVE–Érdi VSE
20. forduló, 2018.03.24., 14.00: Érdi VSE–Kaposvári Rákóczi FC
21. forduló, 2018.03.31., 14.30: Csepel FC–Érdi VSE
22. forduló, 2018.04.07., 14.30: Érdi VSE–Tarr Andráshida SC
23. forduló, 2018.04.14., 15.00: THSE-Szabadkikötő–Érdi VSE
24. forduló, 2018.04.21., 16.00: Érdi VSE–BKV Előre
25. forduló, 2018.04.29., 16.30: Dunaharaszti MTK–Érdi VSE
26. forduló, 2018.05.05., 16.30: Érdi VSE–Csornai SE
27. forduló, 2018.05.12., 16.30: Pápai Perutz–FC Érdi VSE
28. forduló, 2018.05.19., 16.30: Érdi VSE–VLS Veszprém
29. forduló, 2018.05.27., 17.00: Érdi VSE–Puskás Akadémia FC II
30. forduló, 2018.06.03., 11.00: Videoton FC II–Érdi VSE

Felnőtt, Pest megyei III. osztály, Délnyugati csoport, 2017/2018

1. forduló, 2017.08.27., 16.30: Érdi VSE II–Sóskút SKE 2–4
2. forduló, 2017.09.03., 16.30: Szigetcsép SC–Érdi VSE II 0–2
3. forduló, 2017.09.10., 16.00: Érdi VSE II–Szigetbecse SE 0–1
4. forduló, 2017.09.17., 16.00: Dunafüred-Százhalombatta–Érdi VSE 1–1
5. forduló, 2017.09.24., 16.00: Érdi VSE II–Szigethalom SC 1–5
6. forduló, 2017.09.30., 15.00: Tárnok BKSK–Érdi VSE – 5–1
7. forduló, 2017.10.08., 15.00: Érdi VSE II–Dömsödi USE 5–2
8. forduló, 2017.10.15., 14.00: Dunavarsányi TE II–Érdi VSE II 4–2
9. forduló, 2017.10.22., 13.30: Érdi VSE II–Délegyháza KSE 1–3
10. forduló, 2017.10.29., 13.30: Dunaharaszti MTK II–Érdi VSE 3–2
11. forduló, 2017.11.05., 13.30: Érdi VSE II–Szigetszentmárton KSE 5–1
12. forduló, 2017.11.12., 13.00: Érdi VSE II–Kiskunlacháza SE 2–1
13. forduló, 2017.11.19., 13.00: Bugyi SE II–Érdi VSE II 1–0

Női Pest megyei 3/4 pályás bajnokság, nyugati csoport, 2017/2018
1. forduló, 2017.09.17., 10.00, Tahitótfalu: Szentendre VSE–Érdi VSE 0–3
2. forduló, 2017.09.24., 14.00: Érdi VSE–Metis NFC 0–5
3. forduló, 2017.10.01., 10.00: Érdi VSE–Törökbálinti LASE 0–0
4. forduló, 2017.10.08., 10.00: Érdi VSE–Amazonok SE (Tatabánya) 0–3
5. forduló, 2017.10.15., 10.00: Környe SE–Érdi VSE 5–0
6. forduló, 2017.10.22., 10.00: Érdi VSE–Tárnok KSK 0–1
7. forduló, 2017.11.04., 18.00: Fortuna SE (Komárom)–Érdi VSE 5–0
8. forduló, 2017.11.12., 14.00: Érdi VSE–Piliscsaba SE 5–0

U19, III. osztály, Középnyugati csoport, 2017/2018

1. forduló, 2017.09.02., 12.00: Iváncsa KSE–Érdi VSE 3–0
2. forduló, 2017.09.09., 12.00: Érdi VSE–Tabáni Spartacus 0–3
3. forduló, 2017.09.16., 13.00: Gárdony VSC–Érdi VSE 2–1
4. forduló, 2017.09.23., 12.00: Érdi VSE–Százhalombattai VUK SE 0–6
5. forduló, 2017.09.30., 12.00: Ikarus Maroshegy–Érdi VSE 1–2
6. forduló, 2017.10.07., 12.00: Érdi VSE–Főnix Gold FC 0–5
7. forduló, 2017.10.15., 12.00: Szigetszentmiklósi TK–Érdi VSE 4–4
8. forduló, 2017.10.21., 12.00: Érdi VSE–Holler UNFC 3–0
9. forduló, 2017.10.29., 12.00: Dunaújvárosi PASE–Érdi VSE 12–0
10. forduló, 2017.11.04., 12.00: Érdi VSE–Taksony SE 5–2
11. forduló, 2017.11.11., 12.00: Csepel FC SE–Érdi VSE 6–1
12. forduló, 2017.11.18., 12.00: Érdi VSE–Dunaharaszti MTK 1–4
13. forduló, 2017.11.25., 12.00: Diósdi TC–Érdi VSE 2–0

U17, III. osztály, Középnyugati csoport, 2017/2018

1. forduló, 2017.09.02., 10.00: Iváncsa KSE–Érdi VSE 1–2
2. forduló, 2017.09.09., 10.00: Érdi VSE–Tabáni Spartacus 0–10
3. forduló, 2017.09.16., 11.00: Gárdony VSC–Érdi VSE 6–1
4. forduló, 2017.09.23., 10.00: Érdi VSE–Százhalombattai VUK SE 1–6
5. forduló, 2017.09.30., 10.00: Ikarus Maroshegy–Érdi VSE 2–0
6. forduló, 2017.10.07., 10.00: Érdi VSE–Főnix Gold FC 2–12
7. forduló, 2017.10.15., 10.00: Szigetszentmiklósi TK–Érdi VSE 2–1
8. forduló, 2017.10.21., 10.00: Érdi VSE–Holler UNFC 7–1
9. forduló, 2017.10.29., 10.00: Dunaújvárosi PASE–Érdi VSE 15–0
10. forduló, 2017.11.04., 10.00: Érdi VSE–Taksony SE 0–3
11. forduló, 2017.11.11., 10.00: Csepel FC SE–Érdi VSE 6–0
12. forduló, 2017.11.18., 10.00: Érdi VSE–Dunaharaszti MTK 0–3
13. forduló, 2017.11.25., 10.00: Diósdi TC–Érdi VSE 4–0

Lány, U16, Északnyugati csoport, 2017/2018
1. forduló, 2017.09.02., 10.00: Csornai SE–Érdi VSE – elmaradt – a hivatalos eredmény: 3–0
2. forduló, 2017.10.29., 14.00: Érdi VSE–Ziccer NLSE 2–5
3. forduló, 2017.09.16., 11.00: Veszprém FC–Érdi VSE 6–1
4. forduló, 2017.09.30., 11.00: Érdi VSE–ZTE FC 0–10
5. forduló, 2017.10.07., 15.00: Csákvári TK–Érdi VSE 4–12
6. forduló, 2017.10.14., 11.00: Érdi VSE–FC Ajka 2–3
7. forduló, 2017.11.03., 17.00: Puskás Akadémia FC–Érdi VSE 22–0
8. forduló, 2017.11.11., 11.00: Érdi VSE–MTE 1904 0–4
9. forduló, 2018.03.10., 11.00: Érdi VSE–Csornai SE
10. forduló, 2018.03.17., Nagykanizsa: Ziccer NLSE–Érdi VSE
11. forduló, 2018.03.24., 11.00: Érdi VSE–Veszprém FC
12. forduló, 2018.03.31.: ZTE FC–Érdi VSE
13. forduló, 2018.04.07., 10.00: Érdi VSE–Csákvári TK
14. forduló, 2018.04.14., 10.00: FC Ajka–Érdi VSE
15. forduló, 2018.04.28., 11.00: Érdi VSE–Puskás Akadémia FC
16. forduló, 2018.05.05.: MTE 1904–Érdi VSE

U15, II. osztály, Középnyugati csoport, 2017/2018

1. forduló, 2017.09.03., 12.00: Érdi VSE–Viadukt SE – elhalasztva!
2. forduló, 2017.09.09., 12.00: Budafoki LC–Érdi VSE 3–3
3. forduló, 2017.09.17., 12.00: Érdi VSE–Gárdonyi VSC 6–0
4. forduló, 2017.09.24., 12.00: Törökbálinti LASE–Érdi VSE 8–2
5. forduló, 2017.10.01., 12.00: Érdi VSE–Iváncsa-Maroshegy 1–7
6. forduló, 2017.10.07., 12.00: Főnix Gold FC–Érdi VSE 13–0
7. forduló, 2017.10.15., 12.00: Érdi VSE–Szigetszentmiklósi TK 4–1
8. forduló, 2017.10.21., 12.00: Diósdi TC–Érdi VSE 2–1
9. forduló, 2017.10.29., 12.00: Érdi VSE–Holler UNFC 1–2
10. forduló, 2017.11.04., 12.00: Dunaújvárosi PASE–Érdi VSE 5–1
11. forduló, 2017.11.12., 12.00: Érdi VSE–Kelen SC 2–4
12. forduló, 2017.11.18., 12.00: Csákvári TK–Érdi VSE 1–4
13. forduló, 2017.11.26., 12.00: Érdi VSE–Tatabánya TFCE 0–7

U14, II. osztály, Középnyugati csoport, 2017/2018

1. forduló, 2017.09.03., 10.00: Érdi VSE–Viadukt SE 0–7
2. forduló, 2017.09.09., 10.00: Budafoki LC–Érdi VSE 6–0
3. forduló, 2017.09.17., 10.00: Érdi VSE–Gárdonyi VSC 3–1
4. forduló, 2017.09.24., 10.00: Törökbálinti LASE–Érdi VSE 3–3
5. forduló, 2017.10.01., 10.00: Érdi VSE–Iváncsa-Maroshegy 6–1
6. forduló, 2017.10.07., 10.00: Főnix Gold FC–Érdi VSE 7–0
7. forduló, 2017.10.15., 10.00: Érdi VSE–Szigetszentmiklósi TK 6–0
8. forduló, 2017.10.21., 10.00: Diósdi TC–Érdi VSE 3–0
9. forduló, 2017.10.29., 10.00: Érdi VSE–Holler UNFC 2–0
10. forduló, 2017.11.04., 10.00: Dunaújvárosi PASE–Érdi VSE 2–0
11. forduló, 2017.11.12., 10.00: Érdi VSE–Kelen SC 6–3
12. forduló, 2017.11.18., 10.00: Csákvári TK–Érdi VSE 6–0
13. forduló, 2017.11.26., 10.00: Érdi VSE–Tatabánya TFCE 1–3

Futsal NB II, Nyugati csoport, 2017/2018
1. forduló, 2017.09.04.: 5 Stars Érdi VSE–UTE 4–3
2. forduló, 2017.09.11.: TFSE–5 Stars Érdi VSE 4–4
3. forduló, 2017.09.18.: 5 Stars Érdi VSE–Romhány SE 10–1
4. forduló, 2017.09.25.: PTE PEAC–5 Stars Érdi VSE 7–5
5. forduló, 2017.10.02.: 5 Stars Érdi VSE–ELTE-BEAC 2–2
6. forduló, 2017.10.09.: BME-BT FC–5 Stars Érdi VSE 8–1
7. forduló, 2017.10.16.: 5 Stars Érdi VSE–Airnergy FC 5–3
8. forduló, 2017.10.30.: 5 Stars Érdi VSE–REAC SI 10–0
9. forduló, 2017.11.06.: Szigetszentmiklós-ARTIFEX–5 Stars Érdi VSE 8–1
11. forduló, 2017.11.20.: Piliscsabai AFC-Mitre–5 Stars Érdi VSE 3–5
12. forduló, 2017.11.27., 21.00: UTE–5 Stars Érdi VSE 6–3
13. forduló, 2017.12.04., 20.30: 5 Stars Érdi VSE–TFSE-Szertarsport.hu 2–3
14. forduló, 2018.01.12., 21.00: Romhány SE–5 Stars Érdi VSE
15. forduló, 2017.12.18., 20.30: 5 Stars Érdi VSE–PTE PEAC Digistar Futsal 2–3
16. forduló, 2018.01.15., 20.00: ELTE-BEAC–5 Stars Érdi VSE
17. forduló, 2018.01.22., 20.30: 5 Stars Érdi VSE–BME-BT FC
18. forduló, 2018.01.29., 19.30: Airnergy FC–5 Stars Érdi VSE
19. forduló, 2018.02.05., 19.30: REAC Sportiskola SE–5 Stars Érdi VSE
20. forduló, 2018.02.12., 20.30: 5 Stars Érdi VSE–Szigetszentmiklós 4IG
21. forduló, 2018.02.26., 20.30: 5 Stars Érdi VSE–PAFC-Mitre

Tollaslabda
Pesti Sport Kupa: október 7., Budapest, NKE SE (U11, U13, U15, “D”)
Őszi Csoki Kupa: október 14.
A2-Pelikán Kupa: október 21., Seregélyes (U11, U15, U19)
Mikulás Kupa: december 9.
Petrovits Sándor Emlékverseny: december 27.
Diákolimpiai megyei döntő: január 21.
Diákolimpiai országos területi döntő: február 10.