2018. július 13.

A MOL Vidi FC II-vel kezdjük a bajnokságot!

A Magyar Labdarúgó Szövetség versenybizottságának elnöke által kijelölt versenybiztos 2018. július 13-i ülésén elkészítette az NB III 2018/2019-es idényének sorsolását.

Az Érdi VSE az augusztus 5-én – egyelőre ismeretlen kezdési időpontban – azzal a MOL Vidi FC II-vel kezdi meg az NB III Nyugati csoportjának 2018/2019-es idényét, amellyel július 14-én második felkészülési mérkőzését vívja. Ezt követően a THSE-Szabadkikötő és a Csepel FC vendége is lesz a második és harmadik fordulóban, míg a negyedik körben a BKV Előrét látja vendégül.

Az őszi idény november 25-én zárul, amikor Limperger Zsolt alakulata Székesfehérváron vendégszerepel. A tavaszi szezont a THSE-Szabadkikötő ellen március 2-án, 3-án kezdik meg Kertész Ferencék.

Az idény utolsó fordulóját 2019. június másodikán rendezik, amikor az Érdi VSE hazai környezetben a Komárom VSE-t fogadja.

Az első forduló párosításai:
FC Ajka–THSE-Szabadkikötő
III. kerületi TVE–Puskás Akadémia FC II
Andráshida SC–Nagykanizsai ULE
Csepel FC–Komárom VSE
Érdi VSE–MOL Vidi FC II
Dunaharaszti MTK–Pénzügyőr SE
ESK Ménfőcsanak–Pápai Perutz FC
BKV Előre–Sárvár FC

Az Érdi VSE további mérkőzéseinek sorrendje
1. forduló, 08.05.: Érdi VSE–MOL Vidi FC II
2. forduló, 08.11-12.:
THSE-Szabadkikötő–Érdi VSE
3. forduló, 08.18-19.:
Csepel FC–Érdi VSE
4. forduló, 08.25-26.:
Érdi VSE–BKV Előre
5. forduló, 09.01-02.:
Andráshida SC–Érdi VSE
6. forduló, 09.09.:
Érdi VSE–ESK Ménfőcsanak
7. forduló, 09.15-16.:
III. kerületi TVE–Érdi VSE
8. forduló, 09.29-30.:
Érdi VSE–Dunaharaszti MTK
9. forduló, 10.06-07.:
FC Ajka–Érdi VSE
10. forduló, 10.13-14.:
Érdi VSE–Pénzügyőr SE
11. forduló, 10.21.:
Puskás Akadémia FC II–Érdi VSE
12. forduló, 10.27-28.:
Érdi VSE–Pápai Perutz FC
13. forduló, 11.03-04.:
Nagykanizsa ULE–Érdi VSE
14. forduló, 11.10-11.:
Érdi VSE–Sárvár FC
15. forduló, 11.17.:
Komárom VSE–Érdi VSE
16. forduló, 11.25.:
MOL Vidi FC II–Érdi VSE
17. forduló, 2019.03.02-03.:
Érdi VSE–THSE-Szabadkikötő
18. forduló, 2019.03.09-10.:
Érdi VSE–Csepel FC
19. forduló, 2019.03.16-17.:
BKV Előre–Érdi VSE
20. forduló, 2019.03.23-24.:
Érdi VSE–Andráshida SC
21. forduló, 2019.03.30-31.:
ESK Ménfőcsanak–Érdi VSE
22. forduló, 2019.04.06-07.:
Érdi VSE–III. kerületi TVE
23. forduló, 2019.04.13-14.:
Dunaharaszti MTK–Érdi VSe
24. forduló, 2019.04.20-21.:
Érdi VSE–FC Ajka
25. forduló, 2019.04.27-28.:
Pénzügyőr SE–Érdi VSE
26. forduló, 2019.05.05.:
Érdi VSE–Puskás Akadémia FC II
27. forduló, 2019.05.11-12.:
Pápai Perutz FC–Érdi VSE
28. forduló, 2019.05.19.:
Érdi VSE–Nagykanizsa ULE
29. forduló, 2019.05.26.:
Sárvár FC–Érdi VSE
30. forduló, 2019.06.02.:
Érdi VSE–Komárom VSE