Nyolcgólos meccset nyert az Érdi VSE II

Ugyan a szünetben még kétgólos hátrányban volt, de a fordulás után remekelt és 5–3-as győzelmet aratott az Érdi VSE második csapata a Szigetbecse SE otthonában a Pest megyei harmadosztály délnyugati csoportjának 16. fordulójában.

Az első játékrészben már tizenkét perc után megszerezte a vezetést a házigazda Szigetbecse, amely a szünet előtti percekben meg is duplázta előnyét. A fordulás után viszont Habos Gergely szépített, Szabó Bence pedig már egyenlített az 57. percben. Bő egy óra után Benke Roland révén már az érdieknél volt az előny, majd a játékos-edző, Németh József találatával már 4–2 volt az állás az érdiek javára. Ezt követően a hajrában ugyan visszajött a Szigetbecse, de Füzér Zoltán beállította a kétgólos, 5–3-as idegenbeli érdi győzelmet.

„Az első félidőbéli beetetést a második félidőben öt góllal tudtuk megkoronázni” – összegzett Németh József.

Pest megyei III. osztály, Délnyugati csoport, 16. forduló
Szigetbecse SE–Érdi VSE II 3–5 (2–0)
Gólszerzők: Habos Gergely (50.), Szabó Bence (57.), Benke (62.), Németh J. (73.), Füzér Z. (88.)
Jók: mindenki